Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Sylwia ja sie nie stresuje...uwierz,ze ja wole zapytac tak jak wtedy...niz siac zamieszanie...poprostu tez pisze co mysle...jakbym sie wkurzyła to nie pokazywałabym sie pare dni a ja nie mam powodów do obrazania sie...wiec jesli wywnioskowałas,że mój post jest atakiem to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja sie nie stresuje...uwierz,ze ja wole zapytac tak jak wtedy...niz siac zamieszanie...poprostu tez pisze co mysle...jakbym sie wkurzyła to nie pokazywałabym sie pare dni a ja nie mam powodów do obrazania sie...wiec jesli wywnioskowałas,że mój post jest atakiem to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem,że miała 9:) ja nie rozbijam wieku mojego dziecka na tygodnie.. z reszta sama widzisz...Layla jest kilka dni starsza od mojej córki i juz w sumie tez zaczyna chodzic wiec chyba moje dziecko nie jest ewenementem:) bo jesli tak to jestesmy mamami geniuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az przesledzilam NASZE stare posty z Ciekawosci...bo podobno nie lubimy" sie chwalic. I na TYM na dzis skoncze...bo nie chce komentowac na goraco. MILENA nie obrazaj sie , ale wnioski swoje wyciagnelam. Powiem tak...jesli zobacze filmik...uklonie sie nisko...w piers przyloze 3 razy...I na Forum honor zwroce. A jak zostane przez dziewczyny zlinczowana to bedzie mi przykro. Zaznaczam iz jest to tylko I wylacznie moje zdanie.!!!!!!! Tak wiec prosze Cie abys sie nie gniewala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa- każdy lekarz policzy Kornelce 8 miesięcy w tym momencie:) Wielkie gratulacje dla niej! Tak, jak było dla mnie ewenementem wczesne raczkowanie Layli:) Ni ma się co spierać. Kazde z naszych dzieci jest cudowne i genialne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi kawałek posta:) Pisałam, że dla mnie to jest ewenement, że już chodzi Kornelka, tak jak było dla mnie ewenementem wczesne raczkowanie Layli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mozliwe i ja sie nie bede spierac w kwesti wieku :)...nie mam tez zamiaru sie spierac co do chodzenia mojego dziecka...ktos moze wierzyc, a ktos nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCIK DZIEKUJEMY;););) tak jak dla NAS bedzie ewenementem cala Tosia...wszystko co robi!!!!!! A ja sie nie kloce;) wyrazam swoje ZDANIA bo przecie do tego tu Mamy prawo. I Mam nadzieje ,ze MILENA tez sie nie obrazi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tez prosze sie nie obraź bo to moje zdanie ale jakby Layla teraz poszła jako pierwsza to byłoby,że poszła i juz bo taka poprostu jej natura...a jak zrobiła to moja córka, która jest zalednie tydzien młodsza to juz jest dziwne.Bede miała film to wrzuce. i żeby nie było,ze sie spinam bo wcale nie. Nie wiem ale czasami czuje jakby nasze dzieci uczestniczyły w jakims wysciugu... (i ten kawałek postu nie dostyczy konkretnie zadnej dziewczyny tylko ogólu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINOWA...PROSZE CIE...TU NIE CHODZI O WYSCIGI"""" ja poprostu jestem w szoku...NIGDY nie mialas tak ,ze gdy cos uslyszalas ..pomyslalas natychmiast...nie uwierze jak nie zobacze? Napewno mialas;) taka NASZA mentalnosc. Skonczmy JUZ te dyskusje ...bo szkoda na Nia marnowac energy ;) MOJA mala SPI z goraczka a ja dzis chyba z 5 razy plakalam, gdy tylko schodzila goraczka ponizej 38 mala cudowala ,ze hej...a jak tylko bylo ok 39 to od razu taka marna ta MOJA Corcia...a mnie na rekach caly czas..a ja poplakiwalam tak aby moich oczu nie widziala;(;(;( ciezko jest patrzec match na takie wypompowane" dieciatko;( rano dalismy siuchy do zbadania, ciekawe kiedy wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja kuśtykam sie kąpac i spac bo dzisiaj miałam zarwana nocke...mam nadzieje,że do niedzieli bedzie lepiej bo jedziemy na poźne wakacje:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena a ja gratuluje i wierze. Moja siostra chodzila jak skonczyla dokladnie 8msc! Kuzyn jak 8msc i 2 tyg wiec takie przypadki też sa. Jedne dzieci szybko siadaja inne szybko chodza, a jeszcze inne jak moja Baska sa leniwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bedzie dobrze:) ja wiem,ze nie sa to wyscigi...poporostu napisałam,że czasami mam takie wrazenie... Masz racje:) szkoda "energy". Layla jest silna...bedzie dobrze, zobaczysz,że juz jutro bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Klaudia:) Basia nie jest leniwa...poprostu jak powiedzial lekarz o mojej "znudzio jej sie patrzenie na swiat z tej perspektywy":) a widocznie Basi jeszcze sie nie nudzi:) i tez moze byc tak,że wkurzy sie na to raczkowanie i pojdzie na nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA TZREBA BASI JAKIEGOS DOPALACZA...MOE PRZYJEDZ Z NIA DO NAS ? niech sie razem pobawia w ganianego;) ZOBACZYSZ jak szybko zacznie uciekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak Milena uwazam że to już 9msc. 8 skonczyla czyli zaczela 9 m czyli zaczela chodzic w 9msc A co do lekarzy i och okreslania wieku dziecka. Mój zawsze pisze msc i tydz np 8msc i 3tyg i tak jak jestesmy na wizycie to tak mam powpisywane w ksiazeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka zawsze mowi że Baska się dobrze rozwija wszystko w prawidlowym tempie że raczkowanie między 9a 10msc czyli powinna się wyrobic:) W kazdym razie sa już proby wiec już się tak nie przejmuje. Tymbardziej że ja sama pozno zaczelam chodzic w zwiazku z jakimis problemami, mialam zabieg i dopiero krotko przed skonczeniem roczku pomaszerowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Kornelki, naszego pierwszego chodziaczka:) A co do wiary czy nie wiary tak naprawdę każdy może tu puszczać wodze fantazji bo to forum i nikt nie wiem jak jest naprawdę. Trzeba wierzyć z założenia:D Jeśli chodzi o wyścigi to zupełnie normalne, każda matka taka jest, że chce żeby jej dziecko było naj naj naj:) Sylwia - Dziewczyno Ty się tak nie stresuj bo osiwiejesz. Dacie rade, kolki przetrwaliście to co to jest gorączka;) Buziaki dla Layli niech zdrowieje szybko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - Nie upatruj wszędzie podstępu czy przytyku:):) Bo naprawdę nie masz podstaw, a tylko sie nakręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam chodzić w wieku 13 miesięcy. Osiąganie ruchowych sprawności szybciej czy później (o ile mieści się w normach a norma do chodzenia jest 18 miesięcy) nie ma przecież jakiegoś wielkiego znaczenia. Klaudyna, Basia poraczkuje. Kuzyna córka zaczęła jak miała 10 miesięcy. Tośka podpatrzyła i zaczęła za nią ganiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - ale z z tymi wyścigami to ja się nie zgodzę. Gdybym ja patrzyła w ten sposób na moje dziecko - porównując je z innymi, to bym osiwiała ze zmartwień, że nie robi tego czy tamtego. Miałam okres porównywania, przeszło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...mam dwa problemy na chwile obecna. ( SLURPIK DZIEKOWAC;) 1- co zrobic gdy jest goraczka 39 a nie moge podac kolejnej dawki leku bo finely dopiero 2 h. Dodam ,ze oklady nie pomagaja, w pokoju jest w miare chkodno. 2 - nie WIEM czy mi sie wydaje, ale jak myje Layli Piśke...to tam jest tak jakby wszystko zrosniete"""" jakby nie bylo tej dziurki...ujscia... SAMA nie WIEM co o TYM myslec...mowie mojemu aby spogladnal ...to nie chce, MOWI ze on Layli tam nie bedzie PATRZYL. Mamy Dziewczynek...jak to powinno wygladac? NAPISZCIE mi logicznie po chlopsku...po polskiemu wielkimi literami...bo jak to CZOPELEK ujal naprawde osiwieje! Czy ta dziurka powinna byc otwarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja czuje sie winna calej sytuacji. Niepotrzebnie powiedzialam ze Kornelka juz chodzi, moglam to zatrzymac dla siebie. A tu nagle padly ataki i oskarzenia pod katem Mileny...i to wcale nie ona sie nakreca! Sylwia jak Cie bardzo lubie tak uwazam ze dzisiaj troche przesadzilas.MIlena tylko tlumaczyla spokojnie ze u niej w rodzinie dzieci szybko zaczely chodzic.Z Twojej strony padaly jakies aluzje co do tego ze zaraz jakas pomaranczka sie pojawi, ze niby przesledzilas wszystkie posty i masz jakies tam swoje wnioski..Po co pisac takie rzeczy???? Z normalnej wiadomosci wywiazuja sie jakies bzdety. Mam wrazenie ze jakby inna dziewczyna napisala ze jej dziecko juz chodzi to nie byloby takiego 'czepialstwa'. I od razu zaznaczam- nikogo o nic nie oskarzam. Po prostu wchodze tu po dluzszej nieobecnosci i widze jak sie nieciekawie zwykla dyskusja potoczyla. Przepraszam Malinowa.Moglam siedziec cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...mam dwa problemy na chwile obecna. ( SLURPIK DZIEKOWAC;) 1- co zrobic gdy jest goraczka 39 a nie moge podac kolejnej dawki leku bo finely dopiero 2 h. Dodam ,ze oklady nie pomagaja, w pokoju jest w miare chkodno. 2 - nie WIEM czy mi sie wydaje, ale jak myje Layli Piśke...to tam jest tak jakby wszystko zrosniete"""" jakby nie bylo tej dziurki...ujscia... SAMA nie WIEM co o TYM myslec...mowie mojemu aby spogladnal ...to nie chce, MOWI ze on Layli tam nie bedzie PATRZYL. Mamy Dziewczynek...jak to powinno wygladac? NAPISZCIE mi logicznie po chlopsku...po polskiemu wielkimi literami...bo jak to CZOPELEK ujal naprawde osiwieje! Czy ta dziurka powinna byc otwarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Olga jest naj naj naj pod każdym względem . . . dla MNIE! :) buźka dla wszystkich: chodzących, raczkujących, pełzających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia znam 3 latke ktorza miala taki przypadek zrosnietych warg.Dziecko przez caly czas sie drapalo i dotykalo w miejscach intmnych. Czy Layla tez tak robi?? Po drugie- sorry za szczegoly- ale moze ta 'dziurka' jest malutka, dlatego jej nie widac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×