Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Zapraszam wszystkie Kobietki, które w grudniu powitają swoje Maleństwa. Zachęcam do wymiany opinii i doświadczeń. Mile widziane, zarówno debiutantki, jak i doświadczone Mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Ewa, bez jaj, to ja zapraszam tu http:www.listopad2011.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi1906 Kochana, naprawdę nie gniewaj się na mnie, ale nie skorzystam. Bardzo lubię układ forum w kafeterii i jego prostą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam sie wpisze: To Ci się trafiło! Pierwsze dzieciątko? Aż ciekawe, w którą stronę Ci się przesunie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może tabelka? Zgodnie z terminami porodu? Wpisując rozpoczęte tygodnie ciąży... NICK WIEK MIASTO TYDZIEŃ TERMIN Ewa1311 31 Puławy 11 07-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................WIEK.....MIASTO..........TYDZIEŃ......TERMIN Ewa1311..................31........Puławy............11..............07-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam sie wpisze: Moje też pierwsze. Też już czas był na nas... Przez długi czas niedobry lekarz mi wmawiał, że bez wspomagania nie zajdę. Zmieniłam lekarza. Pomogło. ;) O! To z okolic jesteś? Ja mam tam weselisko znajomych we wrześniu 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................WIEK.....MIASTO..........TYDZIEŃ ......TERMIN Ewa1311..................31........Puławy............11. .............07-12-2011 Ania........................28.......D-ca................8.................31/12/2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam sie wpisze: Kiedy niby na tym cały bajer ma polegać, żeby aktualizować... i widzieć nasze postępy ciążowe... :) A Ty może z Dębicy jesteś? Bo tak mi się dziwnie skojarzyło... Ale to chyba wyobraźnia mi płata figle, ponieważ moja najlepsza przyjaciółka ze studiów to była Ania z Dębicy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dzisiaj samopoczucie? Ja sobie od wczorajszego wieczora nie mogę dać rady ze... wzdęciem! Masakra! brzuch mam jak balon! Mam wrażenie, że za chwilę mi jelita rozerwie! Ale cóż... wpierniczyło się carbonarkę? Wpierniczyło... Poprawiło się 1/3 lasagne od Mężusia? Poprawiło! No to mam za swoje! Teraz mam mocne postanowienie - co rano na czczo kefir albo maślanka przynajmniej 400 ml. Jak nie pomoże - siemię lniane (chociaż dla mnie to obrzydlistwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam to samo wzdecia + bardzo, bardzo nie fajna inna dolegliwosc...w sumie jesc duzo wiecej nie jem, staram sie tylko, zeby jesc cos zdrowego i w miare czesciej niz wczesniej,bo ja przewaznie nie jestem glodna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam sie wpisze Czyli ten termin, który podałaś, to jeszcze nie jest określony przez lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość późno idziesz na pierwszą wizytę. Nie wiem, jak to do końca jest, ale kiedyś słyszałam, że becikowe dostaje się tylko wtedy, kiedy kobieta ciężarna była objęta opieką lekarską przed 10 tygodniem ciąży? Prywatnie idziesz, czy na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniesli juz te 10 tyg, zreszta i tak raczej nie bede sie o to starac. tutaj jestem po 1 wizycie z lekarzem ogolnym, a ze szpitala mam 1 wiyte -badanie krwi itp w 17 tyg a pierwsze usg w 20:O dlatego ta wizyta za dwa tyg, prywatnie u pl lekarza bo chyba bym do lipca jajo zniosla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam sie wpisze To też fajną wymianę informacji będziemy miały. Ciekawa jestem, czy faktycznie jesteśmy jeszcze w epoce kamienia łupanego z położnictwem, czy całkiem nieźle jest. W jakim kraju mieszkasz, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę! To faktycznie rzadko te wizyty i USG. Ja jestem w 11 tygodniu i już byłam 2 razy: w 7tc na potwierdzenie i dostałam plik skierowań na badania, w 10 tc z wynikami badań szybki podgląd USG (serduszko) i następna wizyta w 13 tc i 1 dzień - USG prenatalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×