Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannaRR

Wesele u siebie w domu?:)

Polecane posty

Gość czarownica_bez_kota
fajny pomysl i na takie wesele napeno bym poszla no bo na inne to wlsciwie nie chodze bo nie lubie takiego klimatu, ide jak musze tj.najblizsza rodzina i kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vieraaas
Super pomysł ! Sama tak zrobiłam. Skonczylismy budowe domu, baardzo duzego domu z wielkim ogrodem i super duzym salonem polaczonym z jadalnia, w jadalni poustawiali mi stoły z krzesłami a w salonie było miejsca do tanczenia troche, muzyka wybrana przez nas, dobrana tak, zeby kazdy mógł się pobawić. Impreza bezalkocholowa, goscie przyszli dla nas, a nie dla wódki. Babcia trochę marudziła, ale jak znalazła kogoś do gadania to wyszła zadowolona. Na zewnatrz - wychodzac przez salon na tarasie byly poustawiane kwiatowe dekoracje - pasujace do tych na stołach, do tego malutkie okrągłe stoliki z przekąskami i słodyczami. Dzieci gości miały osobny kącik gdzie bawiły się grzecznie całe spotkanie. Koło 2 wyszła większość gości (do tej godziny było przewidziane), nikt wcześniej nie uciekał, wszyscy wyszli zadowoleni :) Wynajęłam catering, zrobili fenomenalną robotę, dwie zupki do wyboru, mięsa 3 rodzaje i 6 sposobów podania, 4 sałatki, jedno danie dla wegetarianskiej pary, dużo ciast, napoi i przekąsek. Kawa i herbata do woli oczywiście :) Przywiezli nawet swoje krzesła :)) Kwiaty robiła mi znajoma kwiaciarka, stołami zajął się już obecny mąż, kąciekiem dla dzieci tak samo. Nie było to w stylu wujek Heniek przyszedł się nachlać, ale raczej celebracja rozpoczynania nowej drogi życia, wszyscy przyszli cieszyć się z nami. Nikt nie pomagał w podawaniu jedzenia, panie kelnerki zrobiły świetną robotę. Koło 23 poszły do domu a ja nie musiałam więcej nic robić (mąż tylko herbatę polewał). Za jedzenie zapłaciłam tylko to co faktyczni zjedliśm - miały 3 wielki garnki zupy wykorzystaliśmy dwa i za dwa zapłaciłam. 0 zmywania, 0 stresu. A nastepnego dnia wypoczęta wstałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stellla1
To bardzo dobry pomysł, duża oszczędność, jednak zdecydowanie więcej pracy musicie włożyć w wykonanie. Ale to nic odpowiednie rozplanowanie całego wydarzenia i trzymanie się planu pozwoli wam zorganizować naprawdę super imprezę :) Polecam trzymać się wskazówek z bloga https://www.zjakzaproszenia.pl/blog/wesele-w-domu/ są bardzo praktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mya83
pomysł świetny, sama będę mieć takie wesele, właśnie u mnie w ogrodzie pod namiotem w postaci ... grilla :) tylko wesele będzie troszkę większe na około 70-80 osób, prac z tym związane mnóstwo, ale jestem przekonana , że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam, ze to super pomysl. Nie wiem czemu niektorzy uwazaja, ze wesele musi byc odwalone na tip top w jakiejs restauracji czy innym domu weselnym, Sama nazwa wskazuje, ze ma byc wesolo i radosnie bo to dzien, kiedy mlodzi celebruja rozpoczecie wspolnej drogi zycia. Nie wazne czy impreza odbedzie sie w stodole czy w hotelu 5 gwiadkowym, wazne by byla super atmosfera i by sie wszyscy dobrze bawlili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny pomysł, ale jak wszystko przeliczyłam to bardziej się opłacało wynająć małą salkę w restauracji http://zakatek-smaku.pl no i nie musiałam potem sprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasia84
My mieliśmy niewielkie wesele w ogrodzie rodziców (bo mają baardzo duży i można było sobie pozwolić;) wynajęliśmy catering, dja i zrobiliśmy miejsce do tańczenia, do tego wypożyczyliśmy namioty ogrodowe od dascompany żeby było zadaszenie i wszystko wypadło doskonale- pogoda była piękna i można było się bawić na świeżym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie zaprasza się 100 osób to dlaczego nie? Fajną atrakcją, którą można wykorzystać w domu będą drinki z suchym lodem (ja kupowałem lód na http://www.suchylod.net/ Drinki z wydobywającym się z nich "dymem" wyglądają mega niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele w domu nie jest złym pomysłem. Zwłaszcza jeżeli ma się duży ogród, który pomieści gości. Trzeba tylko dobrze się zaopatrzyć. Ja musiałam wynająć stoły, krzesła i obrusy. Zrobiłam to na www.gastro4rent.pl Zajmują się wynajmowaniem stołów, krzeseł i innych rzeczy potrzebnych do różnego rodzaju imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłoby się udać, ja na Twoim miejscu poszukałabym dj i cateringu :) Takie rzeczy możesz znaleźć na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wesele w domu to dobry pomysł jeżeli chcemy przyjąć niewielka liczbę gości. W takim wypadku miejsca nie powinno zabraknąć, a my sami jesteśmy w stanie zorganizować jedzenie i muzykę. Dobrym pomysłem może być też przygotowanie dodatkowych atrakcji, które pomogą rozruszać gości- w tej roli mogę polecić np. https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma się duży ogród to można zorganizować wesele u siebie w domu. Najlepiej wtedy postawić specjalny namiot ogrodowy lub zadaszoną altanę. Plandeki do altan i namiotów ogrodowych produkuje firma www.auto-plandek.pl i polecam wam się do nich zgłosić. Jest to prosty sposób na eleganckie wesele w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×