Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanfka

Jak wyglada cesarka?

Polecane posty

Gość gość
Niedawno był reportaż o kobietach, które mimo "znieczulenia " czuły całe cc, podobno to taki ból był że można umrzeć. A trauma zostaje na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takiej sytuacji jak powyższa każdy normalny cywilizowany szpital podaje narkozę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 100 procentach podpisuje się pod wpisem taajasne. Dodam od siebie tylko: w sali pooperacyjnej byłam 6 godzin podpięta pod jakieś maszyny. Położna w tym czasie przyniosła dziecko by mogło ze mną poleżeć. W tym czasie był mój mąż też z nami. Jak tylko czułam ze znieczulenie puszcza, powolutku ruszalam stopami aby jak najszybciej przywrócić krążenie. Potem poszłam na normalną salę i po 6 godzinach wstałam w asyście pod prysznic. I już było z górki. Ani razu nie potrzebowałam paracetamolu. Po pierwszej dobie bolaly mnie tylko plecy. Podobno to efekt znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lez Deppelin
"Niedawno był reportaż o kobietach, które mimo "znieczulenia " czuły całe cc, podobno to taki ból był że można umrzeć. A trauma zostaje na całe życie." >>>> A ja oglądałam ostatnio program o ludziach, którzy ulegli samozapaleniu, też podobno niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie niemiłe są wypadki samochodowe! Mówili ostatnio w wiadomościach o takim wypadku, to dopiero trauma, lepiej pociągiem jeździć :D Chociaz o wypadku pociągu tez mówili, też trauma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×