Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w laptopie

angielska klawiatura

Polecane posty

Gość w laptopie

Czym się różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Niczym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje polskich znaków, ale są kody i można je pisać na numerycznej klawiaturze(po prawej stronie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre znaki są przestawione, np. małpka jest tam gdzie apostrof, a cudzysłów jest na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w laptopie
tzn. nie da się ich pisać ze strzałką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli "shift"? Da się, tylko musisz inne klawisze wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w laptopie
ale to jest bardzo skomplikowane czy kwestia szybkiego przyzwyczajenia? a tak w ogole to mam prośbę do osób znajach się na laptopach i wszystkich parametrach. który lepiej kupić? 1. http://allegro.pl/dell-17r-i5-6gb-500gb-windows-7-hdmi-cena-szok-i1609117005.html 2. http://allegro.pl/dell-inspiron-1764-i5-hd5450-4gb-500gb-w7-9cell-fv-i1610868334.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na klawiaturze masz zaznaczone gdzie co jest, więc klikasz shift i odpowiedni klawisz. Zasada jest ta sama co na polskiej klawiaturze, tylko inne umiejscowienie, np. jeżeli chcesz " to klikasz shift i 2 (bo tam masz ten znaczek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w laptopie
ale to np. tam, gdzie cyfry będą polskie ś, ć itd? to by było trochę nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Przestawione są tylko symbole i znaki interpunkcyjne (też nie wszystkie). Polskie litery takie jak ą, ę, ś są tam samo jak w polskiej, czyli klikasz "alt" i "s" jeżeli chcesz "ś". Jeżeli jednak ustawisz język polski w klawiaturze to ustawienie masz takie samo jak w polskiej czyli @ na 2 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w laptopie
dzięki serdeczne Fawila :-) czyli rozumiem, że w sumie nie jest to znacząca różnica i ni4 warto płacić sporo więcej, szukając polskiej. Tylko plisss do ludzi, doradźcie, którego laptopa z w/w lepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w laptopie
doradźcie laptop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×