Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mystic_2

Jak rozstać się z dziewczyną

Polecane posty

Witam serdecznie, mam problem z rozstaniem się ze swoją dziewczyna. Jestem z Nią ponad 2,5 roku. Spędziła Ona ze mną swój pierwszy raz. Na początku naszej znajomości było bardzo Wajdzie. W zasadzie do ostatnich wakacji (2010) na których to postanowiliśmy pojechać na okres wakacji studenckich do pracy za granice. Wróciłem do kraju miesiąc wcześniej niż ona z przyczyn zdrowotnych. Od tamtego czasu coś się zmieniło. Po powrocie uświadomiłem sobie, że osoba zakochana powinna tęsknić za swoja ukochaną osobą. Przez ten miesiąc który nie widziałem się z Nią czułem się dobrze (nie chodzi tutaj o wszelkiego rodzaju imprezy, wyrywanie innych kobiet itp.), nie tęskniłem. Miałem dużo więcej czasu na swoje hobby a także mogłem się częściej spotykać z kumplami. Po jej powrocie do kraju miałem mniejszą ochotę na spotkania z nią, a także mniejsza ochotę na seks. Stwierdziłem jednak, że może to jest chwilowe i po pewnym okresie minie. Niestety takie uczucie jest do dnia dzisiejszego. Ostatni raz uprawialiśmy seks na przełomie stycznia/lutego. Od tego czasu ona próbowała mnie kilka razy zachęcić ja jednak zawsze wywijałem się zmęczeniem po grze w piłkę nożną czy też jeździe na rowerze. W ostatnich miesiącach spotykamy się gór 3-4 razy w tygodniu na kilka godzin najczęściej z powodu tego, że ja mam dużo pracy na studiach. Od pewnego czasu jestem zauroczony pewną inną osobą, jednak nie chcąc okazać się kompletna świnią dla mojej dziewczyny staram się tego nie okazywać nowej osobie. Mój problem polega na tym, że nie mogę się zebrać w sobie i skończyć tego związku z tego powodu, że boję się zranić osobę z którą jestem. Jednocześnie jestem pełni świadom, że moje postępowanie jest także niedorzeczne dla mojej dziewczyny która w tym momencie mogła by mieć inną osobę której by zależało na niej. Proszę o poradę i ewentualną pomoc jak skończyć ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfhfsdfghfd
normalnie, bez ściemy. Nie ran jej więcej i zrób to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×