Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiasamosaia

prezent na dzień matki do 100zł

Polecane posty

Gość zosiasamosaia

co można ciekawego mamie kupić do 100zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, to już chyba będzie za późno jak cos doradzę... Bo Dzień Matki w końcu już jutro... A ja znalazłam fajną stronkę (taką w sumie dla mam ale nie tylko) - internetowamama.pl, na której są fajne porady oraz sklep, w którym można kupić dobre kosmetyki (bo np. ziaja). Ale jeśli już na zamawianie nie ma czasu no to radzę kupić bukiet kwiatów i bombonierkę albo kwiaty oraz karnet na masaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Jest naprawdę dużo pomysłów na dobry i fajny prezent dla mamy,pomyśl co sprawiłoby jej radość i potem zacznij działać. Może jakieś perfumy do 100zł? Wybór jest spory,ewentualnie cos z biżuterii? Czego brakuje Twojej mamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój prezent będzie w tym roku oryginalny. Stwierdziłem, że kwiaty czy czekoladki odeszły już do lamusa :D Zamówię po prostu dokument kolekcjonerski z clubcard.com.pl z jakimś śmiesznym zdjęciem lub podpisem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam oryginalny obraz od DCN Gallery. Mają świetnej jakości reprodukcję i ogromny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amuszka
Ja w tym roku mamie kupię blender, z obecnym ma dużo problemów a myślę, że to fajny i praktyczny pomysł:) w sferisie znalazłam zelmera z dużą mocą za stówkę+ do tego oprawione w dużym formacie zdjęcie całej naszej rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszyjnik, kolczyki, bransoletka - biżuteria to zawsze dobry pomysł na prezent i bez problemu zmieścisz się w tej cenie. ;-) Poza tym bluzka, tunika, torebka, fajny brelok do torebki, kosmetyki, perfumy. :) Ja w tym roku rozważam podarowanie mamie pięknej biżuterii, ale tyle rzeczy mi się podoba, że nie potrafię się zdecydować co kupić :) Sama zobacz jakie cudeńka: https://pasujemi.pl/ubrania/akcesoria-bizuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksizążka idealna dla mamy tylkorelaks.pl/459-kocham-cie-mamo-9788379003662.html Kocham Cię Mamo Powieść psychologiczna, która przedstawia skomplikowane życie Karoliny Masłowieckiej. Poznajemy bohaterkę jako młodą dziewczynę, dorastającą w purytańskim i rządzonym przez surowe prawa domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymuleczka19445
Na http://kokietkowo.pl widziałam trochę fajnych rzeczy DIY. Wydaje mi się, że takie własnoręcznie robione prezenciki są dla mamusi najcenniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłkaKa
Może jakaś drobna biżuteria? Ja bardzo lubię ten sklep www.bizuteriaplus.pl. Szybko wysyłają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka8
W matrasie zobaczcie ile jest bardzo ciekawych książek , tematyka wieloraka. Moja mama bardzo ceni sobie ksiązki, ich autorów . Gustuje głownie w biliografiach dlatego tez wybrałam ten typ na te ważne świeto. Może też chcecie podarować taki prezent mamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem dobrym pomysłem będą nowoczesne , porcelanowe filiżanki takie ze spodkami żeby mama pijała w nich kawe co rano.Sama niedawno takie sobie kupiłam w Duka . slicznie malowane w kwiaty. Kawa od razu lepiej smakuje jak jest tak elegancko podana https://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/filizanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkaKL
Jeśli chodzi o kolekcje ceramiczne to polecam sprawdzić XS MINIS na stronie ballarini.pl, naprawdę ładne ceramiczne naczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uni11
Moja mama uwielbia różne gadżety do domu. Zdobione doniczki, figurki czy świecie zawsze sprawiają jej radość. Może Twoja mama też je lubi? Spróbuj znaleźć coś, co może jej się spodobać na http://www.cozacena.pl/dekoracja-domu Mają duży wybór i przegląd różnych ofert, więc kupisz najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×