Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiasamosaia

prezent na dzień matki do 100zł

Polecane posty

Gość Kamil38
My sie zlozylismy z rodzenstwem i kupilismy mamie wypiekacz do chleba z morphy richards. Uwielbia piec chleby, a teraz ma to zadanie ułatwione. Chleby wychodza przepyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest zakochana w zdjęciach. U niej leżą wszędzie i wszystkich z rodziny. Dlatego postanowiłam jej kupić wytrzymały album, taki nieduży, na 4 zdjęcia, żeby mógł stać i zachwycać:D Zamawiałam dokładnie ten https://www.limiq.pl/towar/view/77/album-na-4-zdjecia---miekka-okladka-bez-nadruku. Co o nim sądzicie? Według mnie wygląda fajnie i jak się włoży zdjęcia to już w ogóle bedzie swietna pamiatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję mojej mamci 100 ml perfum od zapachowiec.pl nie zauważa, że zapach różni się od oryginalnego i naprawdę cały dzień pachnie tą złotą Lacosta. Fajne wyjście dla uczniów co z kieszonkowego kupują prezenty :D bo mają tam naprawdę tanie te perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w sferisie mam upatrzoną prostownicę remingtona która się mamie podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiii
a ja kupiłam mamie notatnik elektroniczny w teletorium, okazał się bardzo trafionym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabela__
ja kupuję mamie słuchawki w sferisie, bo marudzi że coś dobrego by się jej przydało ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabela_ a jakie słuchawki wybrałaś bo też chce kupić mojej mamie, tzn sama chce sobie kupić ale oczywiście ja jej musze wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetkaa_Olesiejska
Jeśli Twoja mama dużo jeździ autem, jak np. moja i nosi do tego swoje ukochane buty to warto pomyśleć o takim przydatnym gadżecie jak ochraniacz na buty. Ja kupilam taki na stronie nabut.pl i moja mama była zdziwiona a zarazem zachwycona tym pomysłem i bardzo się ucieszyła, bo dzięki ochraniaczowi już nie psują jej się tak często buty i nie musi kupować co rusz nowej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierścionek na dzień matki z wygrawerowaną datą Twoich urodzin to super pomysł. :) ja tak zrobilam 3 lata temu, wykorzystalam do tego pomoc http://power-graw.pl/ , którzy zrobili to szybko i estetycznie :) no i da sie zmiescic w 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień matki kupiłam perfumy z zapachowiec.pl bo tam zawsze zaopatrujemy się w perfumy oraz power bank, bo wiem, że jej się przyda, a lubię sprawiać praktyczne prezenty. Do tego oczywiście kwiaty, bo każda kobieta lubi dostać kwiaty, a każda mama na nie zasługuje każdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie na zegarki Miugo , teraz jest fajny zestaw w promocji można go kupić 50 zł taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić filtry do wody najwyższej jakości. Sprawdź na stronie: www.Water-Star.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś buciki z renee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×