Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZlotaAnia

ANTIDRAL

Polecane posty

Gość :).....
ja używałam... i nie narzekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjestnaforumktoskto
jak kupilam go za pierwszym razem bylo naprawde fajnie, tylko z tego co pamietam byla inna butelka i chyba mikstura tez :-P bo jak kupilam juz w nowej butelce to juz nie to samo, nadal sie masakrycznie pocilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjestnaforumktoskto
antidral no co ty. to cos podobnego jak antyperspirant, ma zapobiegac poceniu, kupujesz w aptece bez recepty. nie smaruj rak bo cholernie niefajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xannah
Tak z zielona nakrętką kiedys... Fajny tylko trzeba poczekać aż wyschnie bo odbarwia koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkatuniemieszka
nie mam problemow z nadpotliwoscia, wiec myslalam ze to bedzie strzal w 10. niestety kasa wyzrzucona w bloto:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam BLOKER
ZIAJA, o polowe tanszy niz antidral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjestnaforumktoskto
nie. jak wyczytalam na opakowaniu czy w ulotce ze pachy trzeba golic dzien wczesniej, bo gdy ogolisz zaraz przed uzyciem to cholernie piecze i swedzi, wiec nie radze. poza tym zrobia sie czerwone i wysypia sie jakies chrosty :-O najlepiej ogolic dzien przed zakupem. jak kupisz to wieczorem wez kapiel posmaruj sie tym antidralem i zaloz jakas niepotrzebna koszulke na ramiaczkach, bo to musi dobrze wchlonac. jesli nie wchlonie to pobrudzi bluzke dlatego radze stosowac na noc a nie w dzien, bo to nie wchlania sie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fajny tylko trzeba poczekać aż wyschnie bo odbarwia koszulki" czy czytalas-les ulotke? stosuje sie go na noc, na umyte czesci ciala, np pachy, a rano trzeba umyc np pachy. stosuje sie co 2-3 dni - wtedy nic nie odbarwi a jesli chodzi o golenie - to nie mozna go stosowac tuz po goleniu bo skora bedzie piec, szczypac i moga sie pojawic podraznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WDRFFE
DZIADOSTWO - ODPARZA PACHY I ROBI RANY - NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam problem z poceniem niestety, ale Antidral niesamowicie wręcz podraznia, miałam wrażenie, jakby skórę wyżerał, a potem zaczerwienienie i krosty przez tydzień. Jak ktoś tez jest taki wrażliwy to polecam Etiaxil dla skóry wrażliwej, prawie nic nie piecze, z tymże niestety jest droższy, ok. 40zł kosztuje w aptece. Do tego piję szklanke naparu z szałwii dziennie i mam spokóuj z poceniem:) A i wszystkie te antyperspiranty muszą być stosowane najwcześniej 2 dni po depilacji, bo inaczaj podraznienie murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×