Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marion_Silver

DOGRZEWANIE MIESZKANIA POZA SEZONEM

Polecane posty

Zastanawiam sie jak ogrzac mieszkanie np teraz w maju kiedy powinno byc cieplo a jest chlodno i pogoda w kratke, albo w wakacyjne chlodne noce? jest w ogole taka mozliwosc? bo mi juz nie grzeja w tym okresie kaloryfery, a troche zimno mi dzis bylo w nocy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie przychodzi mi do
głowy ogrzewanie elektryczne lub gazowe. Są też takie piecyki na butle ale to graci mieszkanie więc nie wiem czy to dobry pomysł. Poza tym nie wiem, mieszkam w domu więc jak zimno to palimy w centralnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie przychodzi mi do
poza tym spraw sobie chłopa :p nic tak w nocy nie ogrzeje jak ukochany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba kupic sobie zgrabny grzejniczek elektryczny i wystarczy moze być z nawiewem (nagrzeje się szybciej, ale szumi wiatrak) albo bez sa jeszcze tzw. olejaki (grzejnik, w którym w środku jest olej jak magazyn ciepła) - nagrzewa się wolniej niż konwektorowy, trzema dłużej i jest bardziej energooszczędny, ale wyglada niezbyt ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie przychodzi mi do
to olejowe nie są takie straszne :) Moja ciotka taki miała i faktycznie grzał mocno i długo utrzymywał ciepło a wyglądał nie najgorzej :) Jak taki zwykły grzejnik. Z tym, że nim ciężko ogrzać duże mieszkanie ale taki pokój spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie przychodzi mi do
a te z nawiewem są fajne jak cały czas są włączone bo jak się wyłączy to ciepło szybko ucieka :( Ja mam taki i tylko grzeje nim w łazience jak się kąpię ale za to licznik nieźle napierdziela :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są teraz takie grzałki elektryczne które możesz do grzejnika podłączyć i one ci nagrzewają grzejnik. to chyba jest tańsza opcja niż kupno całego grzejnika elektrycznego.. No i możesz elektryczna farelkę kupić, ale one prąd ciągną niemiłosiernie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnmatna
falka2 podaj nazwę takiego grzejnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnąca bułeczka
kup koc elektryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta co z Tarotem wyskakuje! zasmiećiara jedna!;D...piecyk elektryczny odpada, bo mam za male pomieszczenie do ogrzania, chłop jest, ale jest bardzo duzy, ja malutka i jak sie do mnie przytuli w nocy to oddychac nie moge hahahahah...a co to sa te grzalki do grzejnikow, bo pierwsze slysze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×