Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asmena

Świat to szara masa....brakuje uduchowionych ludzi.

Polecane posty

na ulicach ciągle widzę szarych ludzi, którzy wszędzie się śpieszą. Nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa. Mało jest ludzi pozytywnych jednak mam to szczęście, że tacy własnie do mnie lgną. Widzą więcej niż inni a ja jestem ich światłem i przyciągam ich do siebie.Od zawsze.... Miałam już niejeden raz wbity nóż w plecy, ale jestem zdeterminowana i nie poddaję się. Im więcej wbitych noży tym bardziej doceniam ludzi, którzy są po mojej stronie. A oni będą zawsze bo wiedzą, że jestem inna, że jestem lepsza niż szare masy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeszna dziewczynkaa
co ty pierdolisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie o tym mówię. Jesteś prymitywna i wulgarna dlatego nie rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówi się w towarzystwie o nieobecnych, nie wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ponad groźbami i wyzwiskami. Wyzwisk nasłuchałam się w życiu dość. Z groźbami nie miałam do czynienia ale też się ich nie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeszna dziewczynkaa
"och ach jestem lepsza niż wy, och ach taka mistyczna i eteryczna, och ach ja widzę więcej, och ach, ja widzę prawdę a wy żyjecie w fałszu!" 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broń Bove nie czuje się lepsza.... ale takie refleksje są bezsensowne na takim forum... taki co zbawił wzytskich był tylko jeden ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że nie trafią ale to nic. Niegrzeszna nie powiedziałam, że widzę prawdę bo prawdy nie widzi nikt. Ja po prostu dostrzegam większą jej część. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeszna dziewczynkaa
Asmena hahahha :D rozśmieszasz mnie 😴 gdybyś widziała "większą część prawdy" to nie siedziałabyś na jakimś zafajdanym forum szukając poklasku dla twoich płytkich przemyśleń :O bo wbrew pozorom zbyt głębokie to one nie są 🖐️ założę się, że masz 15 lat i jesteś jakimś niedobitkiem emo-kultury hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie przepraszam, autorka ma zatem ogromne szczescie, ze weszli tu wporządku ludzie... bo jakiego kolwiek podobnego tematu nie cztałam to miesvają z błotem .... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam poklasku ani nie twierdzę, że moje refleksje są głębokie. Nie byłoby z ciebie dobrego psychologa bo ani jedno zdanie o mnie nie jest prawdziwe. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w mediach co podają? Tylko chłam i kicz... to co jest "łatwe, lekkie i przyjemne.... Tylko kasa i goła d...a się liczy... Ludzie, którzy kierują się w życiu wyższymi zasadami, ambicjami, reflekcjami, uczuciami są spychani na margines, bo przecież to wariaci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeszna dziewczynkaa
"Nie byłoby z ciebie dobrego psychologa bo ani jedno zdanie o mnie nie jest prawdziwe. " z ciebie tym bardziej :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzeszna naprawdę myślisz, że próbuję tutaj grać kogoś? Jesteś w błędzie ale już nie przejrzysz na oczy, cierpisz na nieświadomość stadną. ullala tak dokładnie. Wariaci, świry, dziwacy....oto wpółczesne nazwy wartościowych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawniej wierzyłam w tarot, teraz już nie. Teraz wierzę w siebie i w to, że to ja kształtuje swoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa tampa
1. Noxelio, dlaczego ciągle zmieniasz nicki? wszyscy cię rozpoznają po pierwszym poście 2. Mylisz się co do obecnych tu ludzi. Większość dokładnie cię rozgryza, podając trafną ocenę twojej osoby. JESTEŚ płytka. 3. Niestety, należysz do szarej masy, ponieważ twoje zaburzenie zwane megalomanią występuje w populacji dość często. Wyróżniasz się jedynie uporem w przekonywaniu internetowej społeczności o swojej wielkości. 4. Masz brzydkie paznokcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre. No widzisz, jednak się mylisz koleżanko/ kolego. Nie potraficie nic tylko wrzucać wszystkich do jednego worka, wszedzie wietrzycie podstęp i kto tu jest płytki? I nie mówi, że jestem wielka, jestem tylko lepsza. Do wielkości mi daleko.A paznokcie nie należą do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumba nocną porą
i znów błąd Noxelio. Potrafimy po prostu zgrabnie wrzucić do jednego worka wszystkie Twoje wcielenia kafeteryjne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumba nocną porą
ps. poczucie wielkości i poczucie bycia lepszym traktujmy tu jako synonim. Nie udawaj, że nie rozumiesz, bo zwątpię w Twój intelekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jacy jesteście niemądrzy. ale wybaczam wam bo nie wiecie co czynicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa tampa
nie mów tak. nie jesteś Jezusem. zresztą podobno nie jesteś nawet człowiekiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani myslę być Jezusem. a niby czemu tak myslisz? to czym mam być? krasnoludem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumba nocną porą
och Noxelio a czy TY wiesz, jaka jesteś niemądra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa tampa
podobno jesteś wampirem. Jakie książki o wampirach czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wampirem? kiedy niby to pisałam? pokaż mi? wampiry są przereklamowane, nie lubię ani filmów ani ksiażek, jedynie Drakulę z Bela Lugosim czemu piszecie do Noxelii skoro jej tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa tampa
taaaaa 🖐️ twoich urojeń nie da się wyleczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma jakieś urojenia których nie da się wyleczyć. Same marzenia to w gruncie rzeczy urojenia tyle, że moje są bogatsze. Opuszczam już Was moi drodzy. Idę pomedytować i spać żeby mieć siły na jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×