Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mychaaaa

praca w maku

Polecane posty

Gość mychaaaa

w tym roku skonczylam szkole wiec mysle ze na poczatek praca tam bd odpowiednia. Tylko z 2iej strony nie mam pojecia jak ubrac sie na rozmowe i jakie zabrac dokumenty ze zoba... moglby mi ktos doradzic ? dzis dzwonilam, pytano mnie co zamierzem robic pozniej, czy jestem zainteresowana na weekendy czy calosc itp. Jestem umowiona na piatek za odpowiedzi bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam kiedys pracowalam
nawet sie nie umawialam na rozmowe, tylko poszlam do pierwszego lepszego maka i zapytalam sie o prace i od razu ja dostalam, zrobilam badania i jakies 1,5tyg pozniej zaczelam prace, ubierz sie tak jak zwykle, a pytania moga byc takie:dlaczego akurat chcesz pracowac w mcdonald, czy nie bedziesz sie wstydzic np przed znajomymi, ze sprzatasz, wyrzucasz smieci itp, jaki masz kontakt z klientem, na jaki etat chcesz pracowac, mozesz nawet na caly ale i tak bedziesz miala umowe na 3/4, czy posiadasz ksiazeczke zdrowia, a praca to nic szczegolnego..ale coz powodzenia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajo
hej ja pracuje w maku już albo aż 4 dni, pwoeim tak jest harówa na maxa , na początku jets sie na kuchni, jest taki zajob, że głowa mała. Ja np. lubie cos robić nie lubie pracy typu siedze i czytam gazete... Ale tutaj jest lekka przesada :D po pierwszym dniu to chciało mi sie wyc z bolu, rak nie czułam a nóg, juz mam odciski... aczkolwiek, praca nawet spoko, wszytsko zalezy od ludzi i menadżerów u mnie są w porządku. Ludzie przefajni, czasami można sie smiac do łez. ale sa tez złe momenty, w niedziele i sobote wieczorem ludzi od groma. Grafik jest tez na minus bo ukałada go u nas babka i ja nap robie cały czas w weekendy:/ Dlatego nie polecam tej pracy dla babek z dziecmi. Ja mam meza i powiem wam ciezko ugotowac obiad wyprac itd itp... ale nie wiaze z ta praca przyszłosci, szukam czegos innego. Ta praca jest dobra na chilke, płóki nie mozna znalesc czegos innego. jakies pyt piszcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×