Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Czerwony_groszek

Szkoła policealna - POZNAŃ

Polecane posty

Polecam Policealną Szkołę Edicus i Liceum dla Dorosłych w Poznaniu. Świetna kadra,ciekawe kierunki, szkoła całkowicie bezpłatna, darmowy kurs j. angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszla pracownica
żak - centrum nauki i biznesu to najgorszy pracodawca na świecie!!! wyobraźcie sobie, że przeszłam dwuetapową rozmowę kwalifikacyjną na sekretarza szkoły w katowicach, następnie przez 2 tygodnie zwodzili mnie zapewniając, że praca na mnie czeka (dzięki temu odmówiłam w dwóch innych miejscach, gdzie również chciano mnie zatrudnić), aż w końcu po moich kilku kolejnych nieodebranych telefonach i unikaniu rozmów, kiedy w końcu zadzwoniłam z innego numeru, dowiedziałam się, że rekrutacja jest już nieaktualna i mi dziękują. szok!!! i oni chcą uczyć czegokolwiek ludzi??? powinni zacząć od uczciwości i kultury u siebie, a dopiero potem brać się za naukę innych. unikajcie jak ognia tej pseudo szkoły, bo was też mogą wykiwać jak nie w taki to inny sposób - żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po administracji w poznańskim Żaku i mile wspominam ten czas. Wcześniej nie miałam ochoty w ogóle się rozwijać, ale zapisałam się do Żaka i po szkole znalazłam nową pracę, i całe szczęście bo nie chciałam już pracować w gastro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie ucze się na kierunku higienistka stomatologiczna w Poznaniu w Atucie. Daję namiary na szkołę: https://atutszkola.pl/oddzialy/poznan/policealna-szkola-medyczna/ Jest kilka szkól policealnych, ale osobiście jestem zadowolona z wyboru. NIe bede tutaj kłamać,że jest lekko poniewaz nauki jest sporo ale o to mi chodziło W szkole uczą osoby, które są na bieżaco w zawodzie. Poza tym jest wiele sensownych praktyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubson
Jeśli szuka ktoś kierunku technik weterynarii w szkole policealnej (zaoczna lub dzienna ) lub w technikum szkoła taka bez czesnego znajduje się w Poznaniu na Golęcinie szkoła jest prowadzona przy współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym. http://zstpoznan.pl/ http://zstpoznan.pl/sub,pl,klasy-pierwsze-20142014.html http://zstpoznan.pl/sub,pl,regulamin-rekrutacji.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, 

Jeżeli jest tu jakaś higienistka, która zdaje w czerwcu egzamin, to zapraszam na forum egzamin higienistka Stomatologiczna czerwiec 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

reprezentuje szkołę, która organizuje kurs przygotowujący do części praktycznej egzaminu z kwalifikacji w zawodzie higienistka stomatologiczna edycja czerwiec 2019

zerknij na stronę www.szkolenia.cezalfa.pl

jeśli masz pytania , nasi wykładowcy pomogą, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiek

Ja skończyłem Wszołek policealną żak i jestem zadowolony. Pracę dostałem w zawodzie, zarabiam normalne pieniądze. Kokosów nie ma, ale na życie + kredyt wystarcza bez problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakaczorek

WSEiT jest bardzo dobrym wyborem, a przynajmniej takie opinie na temat tej szkoły słyszałam 😉 dlatego zamierzam iść tam na kierunek Techniki dentystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Też polecam WSEiT. Wcześniej studiowałam gdzieś indziej i przeniesienie się na tę uczelnię było świetnym wyborem. Zajęcia są o wiele ciekawsze i wykładowcy fajniejsi. Ogólnie bardzo fajny klimat tam panuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, nataliaka napisał:

Robiłam półtora roku bhp w cosinusie, polecam dobrze nauczyli mnie do zawodu, znalazłam po tym dobrą pracę 😄

Pracę spamera a forum nazywasz dobrą. Robić z gęby dúpè? Płacą Ci chociaż złotówkę od posta?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×