Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nemetiisto

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5726
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1290 Excellent

8 obserwujących

O Nemetiisto

 • Ranga
  Wariat nieidealny
 • Urodziny 22 Sierpień

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Powinien być ale nie jest. Przykład idzie z góry, więc naród bierze przykład z władzy i omija prawo na wszystkie sposoby.
 2. Co prawda tylko miałem być dziewczyną ale myślę, że mogę się wypowiedzieć. Otóż nie mam jeszcze hybrydy. Czasem wypożyczam w Panku na minuty. Bardzo fajnie się nimi jeździ. Myślę o tym aby kupić jakąś zza oceanu z silnikiem widlastym i mocą rzędu 400 - 500KM. Lakier perłowy albo metalik. Te zwykłe jakiś słabo wyglądają. Jeśli zaś chodzi o odzywki to mam różne ale wszystkie kulturalne i na poziomie. Np: "pamiętaj, możesz wszystko, nic nie musisz".
 3. Nalej do nich wody, postaw zamknięte na słońcu. Po kilku dniach, może tygodniu środek ulegnie biodegradacji.
 4. Nemetiisto

  Drugie ja faceta- pomóżcie.

  Niektórzy tak mają. Kiedy próbuje się z nimi o tym rozmawiać, jeszcze się śmiertelne obrażają. Pewnie sami nie mają świadomości, że ich umysł tak działa?
 5. Nemetiisto

  Czy rozstać się z powodu seksu?

  To jest w głowie. Żadne zmiany fizyczne ani gierki nie pomogą. Nie będzie z nim już raczej poprawy. Nie nakręcacie się wzajemnie. Pozostaje związek z rozsądku lub rozstanie.
 6. Poddasze do adaptacji jest puste, niezagospodarowane, niewykończone, zimne zimą, gorące latem. Nie ma ścian, sufitów, podłóg, instalacji. Nie ma niczego poza dachu nad głową i stropu pod nogami. Poddasze użytkowe jest częścią mieszkalną domu. Domy te różnią się więc dokładnie, stanem w jakim znajduje się poddasze.
 7. Nemetiisto

  czy to friendzone?

  Myślę, że on wciąż ma nadzieję. Jest wywarły i cierpliwy. Liczy na to, że w końcu się ugniesz. Dalej pójdzie już z górki. Na Twoim miejscu zerwałbym z nim kontakt całkowicie. Chyba, że lubisz skrajne emocje? Jeśli tak to idź w to. Będzie jazda bez trzymanki.
 8. Otóż domy te różnią się stanem poddasza. Dziękuję za uwagę.
 9. Nemetiisto

  Dyskryminacja mężczyzn

  To krowa też jest Alfa.
 10. Nemetiisto

  Płatność kartą przez internet

  Jeśli karta ma płaskie napisy i nie ma kodu CVV to raczej nie da się płacić przez Internet.
 11. Nemetiisto

  Jaki telefon warto kupić?

  Nie no wybacz, Snapdragon 690, czytnik linii papilarnych w ekranie i nic specjalnego poza tym gdy konkurencja daje Snapdragona 730 lub 750 i znacznie lepszy czytnik w przycisku włącznika 200zł taniej, z większą bateria, lepszym odświeżaniem, czasem AMOLED, dodatkowo z diodą IR. TCL pozuje na niedrogą markę z niezłym sprzętem a ma nijaki sprzęt w zawyżonej cenie.
 12. Nemetiisto

  Przejrzałam jego telefon i żałuję...

  No to nie zostaje nic innego niż zapomnieć o tym facecie. Niestety.
 13. Nemetiisto

  Wstawać śledzie czepek jedzie!

  Śledzie nie śpią już od 6:00.
 14. Nemetiisto

  Przejrzałam jego telefon i żałuję...

  Skoro już naruszyłaś jego prywatność to chociaż trzeba było sprawdzić, kiedy zrobione były te zdjęcia żeby nie robić z igły widły. Miałem kiedyś podobną sytuację. Pokazywałem dziewczynie jakieś zdjęcia i zobaczyła fotkę innej kobiety, którą zgrałem sobie z jej profilu kilka lat wcześniej i już dawno zapomniałem o niej.
×