Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domowa gospodyni z przymusu

Jakich czynności domowych nienawidzicie

Polecane posty

Gość domowa gospodyni z przymusu

robić, ja nie lubie prasować a Ty ,Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.88
Mycie okien zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tak was czytam
ZMYWANIA :) NIENAWIDZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie znosze prasować żelazko wyciągam raz na pół roku kupuję ubrania, których nie trzeba prasować zmywać tak sobie - ale teraz robi to zmywarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedenchuj
w głowach wam się baby poprzewracało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, 33 ja też ostatnio zmywać nie lubię zmywarka stała u mnie 3 lata i ani razu jej nie używałam pierwszy raz w te święta od tego czasu jestem zadowolona z tego że ją mam i często używam a nie lubię też składania suchych ubrań skarpetek majtek tej drobnicy pełno tego zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prasować bardzo lubię do tego stopnia że jak jestem w odwiedzinach u mamy to nawet jej pranie wyprasuję:-D Za to wybitnie nie znoszę zmywania. Nie mam zmywarki i cierpię;-) Jeszcze mycia podłóg mopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nienawidzę zmieniać pościeli. Mogę robić wszystko, ale ta jedna czynność przyprawia mnie o ciarki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie mam znienawidzonej czynnosci (chyba jestem idealna zona :D ) kiedys bardzo nie lubilam prasowac, ale w domu rodzinnym bylo nas 5, teraz z emzem jestesmy we dwoje wiec prasowanie tak malej ilosci ubran to przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaoleczka
nie stac mnie na zmywarke - zmywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie
Nienawidzę: mycia mięsa gotowania obiadów odkurzania mycia podłóg scierania kurzy prasowania wstawiania i wyjmowania naczyń ze zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie
jeszcze: mycia warzyw zwłaszcza ziemniaków robienie wszelkich przetworów na zimę układania w szafach i szufladach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze mycia naczyn
sprzatania, gotowania, pieczenia i wieszania prania w sumie nic z czynnosci domowych nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marglorka66
Zeskrabywac gumy do żucia spod krzesel w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie zmywarka to urządzenie - hicior wszechczasów nie tam żadne diamenty są przyjacielem kobiety, tylko zmywarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma koty dwaaaa
nie znoszę zmywania i wszystkiego,co sie z nim wiąże,mam zmywarkę i prasowania nie lubię,ale i tak wolałabym cały dzień prasować,niz zmywać :-) Ewa33,a z jakich tkanin są te ubrania,których nie trzeba prasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja wiem? jak coś kupuję, to robie 2 próby - przykladam do twarzy (nie moze być nawet 1% wełny, bo gryzie mnie) i zgniatam (nie mogą zostać zagniecenia) na pewno anilana, jeansy - czyli bawełna, polar trudno mi powiedzieć, bo wycinam wszystkie metki - tez mnie gryzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjknhKJL
"A od czego jest zmywarka ? ja nienawidzę prasowania! " a od prasowania jest żelazko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_Omamuniu
wszystkich niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franuś
gotowania czerwonych buraków, przygotowywania obiadu w niedzielę, rozkładania czystych ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma koty dwaaaa
jeszcze sobie przypomniałam-nienawidzę rozbijać mięsa na kotlety,bitki czy zrazy zawijane-można poprosić o "wystekowanie" w sklepie i tak robię,ale czasami trzeba trochę dobic (albo piersi z kurczaka czy indyka-tego nie stekują) i panierowania nie cierpię Ewa,nie chcę się czepiać,ale bawełna się gniecie (prasuję dzinsy po praniu),w ogóle naturalne tkaniny się gniotą pewnie w Twojej szafie króluje poliester,a ja wolałabym chodzic w pogniecionej bawełnie niż "wyprasowanych" sztucznosciach ostatnio w H&M podobała mi sukienka,długa,zwiewna dwuwarstwowa,tylko materiał-masakra-jak można w czyms takim chodzic latem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego Tobie nie proponuje chodzić w moich ubraniach :) a jeansów nie prasuję, ładnie wieszam strzepnięte i sa w miarę proste, jak dla mnie - wystarczająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviannaaa
Składania ubrań wrrr Musi być idealnie złożone a często gdzieś mi się zagina co mnie doprowadza do szału Za to prasować lubię Ścierania kurzy i odkurzania nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma koty dwaaaa
Ewa,sorry jak się poczułaś urażona,ale to nie było pytanie retoryczne,tylko naprawdę oczekiwałam odpowiedzi,jak się nosi poliester w upały,jak można to sobie robić? (dostałam dwie śliczne bluzki na gwiazdkę z promodu,śliczne,ale nie do noszenia,jedną już wyrzuciłam,a druga leży w szafie,bo taka ładna,ze mi szkoda się jej pozbyc :-) ,podobnie firmowe super,full wypas ,"specjalistczne"spodnie na fitness-nie da się porównać z bawełną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już musze wybierać
to mycia okien. Za to wręcz uwielbiam prasować :-) , bardzo lubię zmywać naczynia, gotować, sprzątać trochę mniej, ale tez nie jest źle. Nie przepadam za odkurzaniem, ale tylko dlatego, że mam duży odkurzacz, a teraz mieszkam w małym mieszkaniu i ciężko mi nim manewrować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnych porządków po malow
aniu mieszkania,dostaję szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak można chodzić, ja chodze normalnie i od zawsze w ubraniach, które nie mają wełny (wiekszość niestety ma), bo jestem uczulona bawełnę noszę plus wszystkie sztuczne, bo mnie nie uczulają zakładam raz, wrzucam do prania, wieszam, wkładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×