Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domowa gospodyni z przymusu

Jakich czynności domowych nienawidzicie

Polecane posty

Gość trochę tego jest
mycie okien, wieszanie prania, malowanie i sprzątanie po nim jak ktoś wyżej, codzienne wymyślanie menu, żeby nie było nudno i monotonnie, ale żeby tez się nie urobić po łokcie, bo gotować też za bardzo nie lubię, a zwłaszcza obierać ziemniaków. Lubię natomiast prasować, porządkować szafy, biblioteki, szafki kuchenne, robić zakupy na targu owocowo-warzywnym, odkurzać, myć podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasowanie, mycie okien,składanie prania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie przepadam za odkurzaniem i wynoszeniem śmieci. Jeśli jednak chodzi o zmywanie czy prasowanie to nie mam z tym najmniejszych problemów. Chętnie tez prasuję rzeczy znajomych kiedy mnie odwiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie sprzatanie nie znosze przychodzi laska 10 zl za godzinke i ja jestem free Ona zarobi obie szczesliwe jestesmy praosowac uwielbiam gotowac tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikdoro
zmywania nie znoszę gotowania , a szczególnie obierania ziemniaków i innych warzyw :/ oraz sprzątania po kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa - zazdroszczę, też bym tak chciala.... Ja osobiście nienawidzę: - wycierania kurzu - zwłaszcza ze sprzętów rtv, używam jakichś "pronto przeciw kurzowi", odpowiednich ściereczek, ale żebym godzinę tarła - to i tak po minucie osiada nowy pyłek... syzyfowa koszmarna praca ... - prasowania - minuta z żelazkiem w ręku to już dla mnie męka straszna, po prostu niecierpię tego robić! - mycia okien i luster - cały czas mam wrażenie, że i tak zostają smugi i mnie to doprowadza do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w tyg przychodzi :) na 3 max 4 godziny w miesiacu to duzo nie wychodzi a ja mam spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacia a
gówna twojego kota tez wynosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama kuwetki czyszcze :) nie prasuje nie pierze nie gotuje za mycie okienn ( plastiki ) 2 i balkon place dodatkowo 7 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna23

ja nienawidzę mycia okien, płytek... tego rodzaju czynności. Autentycznie wolę czyścic zasyfiony po imprezie niedzielnej grill łącznie ze skrobaniem i doczyszczeniem do połysku kratek niż umyć na błysk jedno okno. Liczę że Cobbo i3 mi w tym naprawdę pomoże, bo z jednej strony trafia mnie jak widzę plamy po deszczu na oknie, ale z drugiej jak mam chwycić za ścierkę i płyt to wykręca mnie w drugą stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

A to Cobbo niby jak i w czym miałoby ci pomóc? To jakaś powłoka na szyby powodująca, ze się nie brudzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 23
14 minut temu, Gość Dominika napisał:

A to Cobbo niby jak i w czym miałoby ci pomóc? To jakaś powłoka na szyby powodująca, ze się nie brudzą?

Nie, Cobbo i 3 to taki śmieszny robocik do mycia okien, płytek,, ogólnie tego rodzaju powierzchni. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie, i mam nadzieję, że będzie skuteczne, bo właśnie je zamówiłam w piątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja mam takie urządzonko, co prawda nie model Cobbo i3 o którym piszecie, ale e3 i naprawdę, patrząc na wygodę i ułatwienie sobie życia, to wart jest każdej wydanej na niego złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×