Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karlilajna23

Wstydzicie sie pokazać mamie nago? Pytanie do dziewczyn.

Polecane posty

Gość Karlilajna23

Jak w temacie. Osttanio rozmawialam z kolezanka o tym. Ona mowi mi ze nie wstydzi sie mamy- czasami gdzies przeleci bez stanika z pokoju do pokoju, jej mama tez sie nie wstydzi, widzialy swoje cycki, jest to dla nich normalne. A dla mnie to az dziwne. Ja przy matce wstydzilabym sie. W staniku tak, ale bez stanika pokazac sie czy bez gaci to w zyciu!! Ostatni raz gola widziala mnie jak moze mialam 10 lat! Co dom to obyczaj. A u was jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkowicie naga nie, ale bez stanika czy majtek ale w dluzszej blizce sie zdazylo, ale ja mamy nigdy nago nie ogladalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeaahhh
w staniku bym moze jeszcze jakos sie pokazala, ale bez nie ma mowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie i bez majtek i bez stanika mogę przy mamie biegać ona przy mnie też bez problemu no ale my w ogóle jesteśmy nietypowe w swoich relacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrty
W staniku to normalnie chodzę po domu jak jest ciepło. Bez to czasem przelecę do pokoju jak zapomnę wziąć stanika do łazienki, ale to rzadko bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykkk
ja bez problemu nago przy mamie chodze, ona zreszta tez nie mamy krepcji, dwie siostry rowniez choc mamy kolo30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wstydzę i nie pokazałabym się. A kiedyś czytałam wątek o dziewczynie, która potrafi się kąpać z siostrą lub mamą w jednej wannie:) Dla mnie przegięcie, choć były takie, co twierdziły, że nie miałyby z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratrtr
Nie no kapac sie w jednej wannie to przesada, ale ja czasami pokaze mamie tylek wlaszcza jak cos mi gdzies wyskoczy w kroczu i nie wiem czy isc do ginekologa czy nie. Ona to samo. Nie krepujemy sie siebie i mysle ze takie relacje sa zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonejj
Tak,wstydze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mogę się z mamą kąpać pod prysznicem, bo wanny nie mamy, na wakacjach ile razy razem pod prysznic razem wskakiwałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie zachodzi taka potrzeba to po chuj się obnażać przed matką? Nie rozumiem. No ale jak napisałaś, co dom to obyczaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t5r55re5ttte5tt
Naprawde sie wstydzicie? Ja zawsze moglam w razie potrzeby wejsc do lazienki kiedy mama sie kąpie, np. kiedy chcialam umyc rece. I na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t5r55re5ttte5tt
Ale kapanie sie razem to rzeczywiscie przesada :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tacie ?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t5r55re5ttte5tt
oczywiscie ze tacie nie :D :D :D pytam sie, kto ejst w lazience. do siostry tez nie wejde bo ona tak samo jak wy chyba sie wstydzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy mamie co najwyżej w majtkach i staniku mogę stać, przy ojcu już nie, musze być ubrana. Wstyd by mi było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdacxc
moja mama się mnie nie krępuje, ale ja jej tak tzn mogę jej się pokazać w samym staniku czy majtach albo w np w koszuli nocnej bez majtek ale kompletnie nago to nie mam stres kiedy np ona czasem wejdzie do łazienki nagle jak ja sie kąpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh w bieliźnie to mnie nawet
młodszy brat widział, jak biegałam co chwile coś wyprasować przed wyjściem :P co do kąpania się z rodzeństwem czy którymś z rodziców to lekka przesada :/ u mnie na szczęście nie ma czegoś takiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdddgdgdg
mama jest jedyna osobą,przy której moge całkiem nago być.Jestem przecieżjej dzieckiem i myła mnie często kiedyś i pielęgnowała :P Ona też sie mnie nie wstydzi. Jakbym rodziła dziecko to chciałabym,żeby towarzyszyła mi przy porodzie. Rozmawiamy o seksie (chociaz to ja te tematy naprowadzam :D:classic_cool:) Co do ojca to sie wstydzilam,ale tak mi czesto wlazil do lazienki jak sie akurat kapałam że teraz mam wyjebane,i tak mnie widział nago. Przy bracie to w staniku i w majtkach,chociaż raz sie przy nim przebierałam,ale wtedy raczej nie patrzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjfnfgmn
ja tylko w bieliźnie najwyżej. Ale mama lubi mi się pokazywac bez stanika i mnie to krępuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam tylu znajomych..
dla mnie to chore co piszecie:O ja nawet w bieliznie przed mama nie paraduje, chyba ze na szbkosci przejsc z lazienki, albo jak akurat sie ubieram a wejdzie do pokoju do mnie ale zeby nago ? albo myc sie razem? o matko dla ,mnie to chore i pokurwione....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhh
ja przy mamie nawet s.r.a.m - pisze serio i dla mnie to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w domu nigdy nie było
problemu z nagością. Od maleńka widziałam mamę czy tatę idącą nago z łazienki do pokoju po ubranie. Sama też tak robię. Nikt się nikogo nie wstydzi, po prostu jest to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tylu znajomych.. Ty jesteś chora, jak się można własnej matki wstydzić :O to ona Cię rodziła, wycierała Ci du.pę z gów.na i szczochów, to ona ma takie cycki jak i Ty i ci.pę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie, ja tez sie wstydzę. Matka oglądała mnie jako niemowlaka, a nie dorosłą babę, a ja się nago nie pokazuję nikomu oprócz męża i lekarzy. Tak juz mam i tyle, co w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczcie sie wszyscy
moze jeszcze seks grupowy ze starymi? za chodzenie nago przy dziecku o pedofilie was oskarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Nie widzę powodu do wstydu. Mama mnie nago widziała, ja ją też. Tata w bieliźnie pewnie też, zresztą on czasem też tylko w bokserkach chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kraj co za kraj!!!
tu nie chodzi o wstyd przed matka ale po chuj paradować nago? po co stwarzac takie sytuacje? jeden wielki nierzad i tyle:O dziwkiiiiiiii wiecej szacunku ma sie zaslaniajac miejsce intymne niz pokazywac cycki dlatego ze moze widziec,"bo ona mnie rodzila"........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehihoinasad
Ja normalnie przy swojej mamie latam na golasa :D Przy tacie nie ale przy mamie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×