Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agava

Internet od TP, jak się sprawuje?

Polecane posty

Witam Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z neostrady ? Jak ten internet sprawuje się w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze niech siedzi w ubraniu
nie narzekam lepszy niz netia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khagern
drogi dlatego mam upc 25 mb za 90 zeta teraz chyba jest za 80,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uigyhnhb
szybkość OK, ale drogi, niestety w mojej okolicy nic innego nie dział, ale raz jak mieli awarie to 2 tygodnie byłam bez neta a oplaty mi nie obnizyli tak jak obiecali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i w sumie jest ok. Może dwa razy w ciągu ostatnich trzech lat zdarzyła się jakas większa awaria, z czego raz z powodu paskudnej burzy i prąd wtedy też wywaliło (tzn jak włączyli prąd to internetu nadal nie było). I kilka razy zdarzyło się, że internetu nie było przez ok. godzinę. Tu trzeba im przyznać, że bardzo szybko usuwają usterki i pracują całodobowo. Kiedyś miałam sieć osiedlową i jak internet przestał działać np. w piątek po południu lub w sobotę to dopiero w poniedziałek naprawiali, bo w weekendy nie pracowli. Dziękuję za coś takiego:) A co do wad to przede wszystkim mają beznadziejną infolinię, nie dośc, że człowiek wisi na linii 10 minut az ktoś odbierze, to jeszcze za każdym razem odbiera inna osoba, jak jest jakaś powazniejsza sprawa to nie ma, że się zadzwoni drugi raz i porozmawia z ta samą osobą, zawsze odbiera ktoś inny i nie ma możliwości połączenia z poprzednim konsultantem. A i są niekompetentni i robią z człowieka debila (zwłaszcza jak dzwoni kobieta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaallllllaaaaa
Bardzo dobrze. U mnie też nie dało się mieć innego. Jak już to bezprzewodowy internet, ale strasznie wolno chodził. Ale nie narzekam, bo na razie nie było problemów, poza drobnymi na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O Przegrałem życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o cenę internetu w TP, to wydaje mi się że jest dosyć konkurencyjna na rynku. Przynajmniej patrząc na obecne promocje na stronie www operatora np. Wymarzony Internet. Łącze 6mb/s można mieć już od 59zł z dwoma pierwszymi miesiącami za free. Korzystał może ktoś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjbndskjbcvksd
Yavagrana sama jestes niekompetentna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz innego operatora to nie masz wyjscia 6mb za 59 zeta to jest drogi internet i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, w porównaniu z Netią (obecną ofertę) wychodzi raczej to dość korzystnie. Zwłaszcza, że mam możliwość wyboru krótszego okresu trwania umowy, a nie podpisywania od razu umowy na 25 miesięcy (jeżeli nie chce ponosić opłaty aktywacyjnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×