Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 508

Testy owulacyjne i ich czułość

Polecane posty

Gość 508

Witam, mam pytanie dotyczące testów owulacyjnych. Jakie są najlepsze jeżeli chodzi o czułóść tych testów. Mam Clearblue digital i ich czułość wynosi 40mlU, mam tez domowego laboratorium LH test i tez ma 40mlU i z allegro 25 mIU/ml. Wczoraj zrobiłam test i tym z allegro były 2 kreski jak dla mnie takie same co by wykazywalo zblizająca sie owulację a na clearblue byla 1 mocna a druga widoczna ale bardzo słaba. O czym świadczy taki wynik? Czemu była różnica? Które lepsze mniejsza czułość jak 25 czy 40? Czy pokazujaca sie 2 słaba kreska (testowa) informuje ze pomalu zbliza sie owulacja czy poprostu jest to wynik negatywny i nie ma znaczenia czy 1 kontrolna mocna czy 1 kontrolna mocna i testowa słaba. Chodzi mi o to czy poprostu jest to samo czy mozna sie tym kierować że sie zliża i czekac na 2 mocne? Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami994
Ja mam tester owulacyjny na ślinę ( TesterAfrodyta) te na mocz są strasznie niewygodne, a ten jest skuteczny wg mnie bardzo 98%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 508
Też mam taki ale mikroskop Donna. Na nim wynik wyszedł, że jest kilka paprotek (Okres przejściowy, 3 dni przed i po okresie płodnym). Dodam, że dziś jest mój 9dc. Nie biorę za bardzo tego testu pod uwagę, ponieważ biorę leki hormonalne ( 3-7dc Clostilbegyt po 1tabl. estrofem 7-16dc po 1/2tabl, estrofem 17-26dc po 1 tabl i od 19-28dc Lutenyl), które moga zakłócić wynik. Staramy sie o dzidziusia od wrzeaśnia i nic :( dlatego teraz chce sprawdzić czy faktycznie ta owulacja wystepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×