Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baśka_jj

bank na wypadek

Polecane posty

Gość baśka_jj

SŁuchajcie,czy bylibyście gotowi na takie rozwiazanie z mysla o sobie ,o swojej rodzinie ? https://banknawypadek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ottiska1
Nie słyszałam o czymś takim,ale troszkę mnie przyznam to zaintrygowało.Kurcze,człowiek to jednak nie mysli o takich rzeczach w perspektywie przyszłosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirranova
mój mąż założył tam konto dla naszej rodziny- uważam, że to bardzo dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa post pisze
ta sama osoba.Oczywiscie marketing szeptany.Brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowyy
potwierdzam, bardzo dobry i funkcjonalny serwis dla zabezpieczenia przyszłości swojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi89
Korzystaliscie juz z tego czasu próbnego ? Ja zabieram sie do tego,ale ciagle brakuje mi czasu i nie mam kiedytego zrobic,a jestem ciekawa jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bul_l
pic pic,a to po co ludzie te testamenty pisza ,he ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremia
no to proszę się śmiać, zobaczymy jak dotknie Cie śmierć kogoś z bliskich (czego oczywiście nie życzę) i zaczną się wojaże o majątek po zmarłym... Dziś każdy sobie myśli to nie w mojej rodzinie u nas by nawet nikt nie pomyślał, a potem okazuje się jednak, że pieniądze to pieniądze i każdy chce mieć jak najwięcej. Dlatego moim zdaniem testament, to podstawa i nie bez kozery wymyślono to w starożytnym Rzymie. odnośnie serwisu, choć nie korzystałem mogę napisać że bardzo dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdbfvasdc
nie kumam co tam trzymac w tym banku, numery kont do nich i hasła ? ktos sie wlamie na server i nam wszystk ozajebie. od takich spraw sa testamenty. mam 30 lat jedno mieszkanie 60m2, nastepne 35m2, odlozone 60 tys. zone i dizecko i mam spisane wszystko u adwokata w razie czego, wszystkie upowaznienia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremia
nie mówię o żadnych numerach ale o ostatnie woli... testamencie, do tego jakieś fajne zdjęcia, filmy, można też napisać coś co chciałoby się powiedzieć, ale brakło odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicca
Jezu nie wiem po co te wszystkie rozkminy, skoro usługa kosztuje 25zł na rok, to albo się decydujesz bo nie jest to duża kasa, albo nie i koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowyy
nie wiem, może ty przywykłaś do szastania pieniędzmi na prawo i lewo bo ja nie, jeśli mam na coś wydać kasę muszę wiedzieć, że to jest użyteczne i rzeczywiście potrzebne. idei tego serwisu nie można nic zarzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar_en_a
Słuchajcie,ale czy tylko przeznaczeniem tego serwisu jest tylko testament ? Otóż nie,wczytajcie sie w niego dogłębniej i potem debatujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piw345
Podpisuje sie potem po tym okresie próbnym jakas umowe ? Wie ktoś jak to pozniej wszystko działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicca
wydaje się, że wystarczy akceptacja regulaminu podczas rejestracji, jak w allegro, czy poczcie elektronicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar_en_a
Dokładnie, i tu wychodzi po raz kolejny to ze jednak niektórzy z nas nie zwracaja uwage na to co podpisuja jesli chodzi o regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremia
regulamin to podstawa we wszystkich usługach, ludzie bez namysłu zgadzają się na określone warunki bo nie chce im się czytać... tak czy siak to dobra propozycja i jestem bardzo zadowolony, że taki serwis pojawił się w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×