Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ____nie_wiem_co_zrobic?

tabletka poronna w 10 tc

Polecane posty

Gość jola ursynówww1
wlasnie Talia czemu jeszcze dziecka nie adoptowaliscie? skoro taka milosc przez ciebie przemawia? mniemam ze chorego chlopaca rozniez bys chciala wiec czemu jeszcze dziecka nie masz? czyzbyc kilku miesieczna dziewusie chciala? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
jestem kurwa jestem scierka do podlogi jestem zjebem genetycznym daje dupy za parowke jem kupe, mniaam ot, cala prawda o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie dość, że te wszystkie świętoszki starające się o zaciążenie nie raczą odpowiedzieć, to jeszcze się podszywają. Świetna riposta. Ja parę razy czytałam niektóre tematy o staraniu się i szczerze mówiąc czasem byłam w szoku jak podłe potrafiły być te "przyszłe matki". Doradzały sobie że warto zaadoptować dziecko, bo wtedy łatwiej zajdzie się w ciążę...nosz kurva! Ja sama nie przepadam za dziećmi, ale jak można wykorzystać czyjeś uczucia, żeby później mieć ten upragniony brzuch. Życzę im z całego serca, aby nigdy nie zaszły w ciążę, albo roniły każdą. Nie zasługują na miano matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście nie warte tej rozmowy,dlatego nikt nie odpisuje.Jesteście zwykle babska które tylko zrzedza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala szansa ze zadziala
tabletki stricte poronne do 9 tc sie przyjmuje i im blizej starzejg ranicy, tym wieksze ryzyko ze zamiast zadzialac - uszkodzi plod; info na ten temat znajduje sie wszedzie (women on web; ulotka) przeczytaj: www.womenonweb.org/article-253-pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 tydzień
Rośnie bardzo szybko, w tej chwili mierzy od 27-35mm CR (od czubka głowy do pupy), waży ok. 4 gram - tyle co 4 spinacze biurowe. Maleńkie paluszki rąk już się utworzyły. Tworzą się przegrody nosowe, powstają kubki smakowe, dzięki którym dzidziuś będzie rozróżniał smak, rozwijają się również takie indywidualne cechy jak rysy twarzy. Oczy przesuwają się z boków głowy do przodu, są wciąż otwarte lecz rosnące powieki stopniowo je zasłaniają, gdy całkiem zarosną, otworzą się dopiero w ok. 25-27 tygodniu ciąży. Zróżnicowane są zewnętrzne organy rozrodcze. Uszy już są rozwinięte, podobnie górna warga. Największym przełomem w tym tygodniu jest zanik ogonka. Więc może jednak warto myśleć przed, a nie mówić potem, że to nie dziecko ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppp
Mam świadomie dwoje dzieci i nie wyobrażam sobie usunąc ciązy ,kiedy chodziłam na USG i widzialam jak się rozwijają. Kobiety Wy się zastanówcie jak do łózka idziecie a nie potem lamenty i zgrzytanie zębami. Jak wiesz jak się pieprzyć z facetem to się tez naucz zabezpieczyć przed ciązą!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet, który chciałby wiedzieć
Może zapytaj też o zdanie ojca tego dziecka zanim usuniesz ciążę? Bez względu na to, komu zrobiłbym dziecko - chciałbym o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaMlynka
Ja zawsze w takich sytuacjach zastanawiam sie jak to u nas jest z edukacją seksualna.. Zamiast podręcznika polecam wpadka.pl a tam doksztłacenie na temat tabletek 72h po, Escapelle, które bierze się jak najszybciej, zanim jeszcze będzie można mówić o ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki poronne w Polsce nie są dozwolone. Istnieje na rynku tylko antykoncepcja awaryjna którą można zastosować tylko przez pierwsze 72 godziny po odbytym stosunku. Zapraszam do zapoznania się z wypowiedziami na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh znam osobiście przypadek
Gdzie po zazyciu tabletki dziecko urodziło się kalekie. A drugi przypadek bliźniąt gdzie tylko jedno " kipło" a drugie żyje - bez nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przebylam aborcje farmakologiczna w 5 tygodniu ciazy i wszystko przebieglo pomyslnie, ale wiem ze takie tabletki mozna wziasc nawet do 14 tygodnia ciazy . Ja bralam od nich www.girlinneed.com . Polecam skuteczne i oryginalne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest aborcja czyli zabicie dziecka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhhh
Ludzie aborcia do 9 tyg ciazy jest legalna i nie ma w tedy problemow z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w Polsce :) Ja na piatek jestem umowiona i jade do Czech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie aborcja do 9 tyg jest legalna jak kuposz tabletli poronne i poronisz to nic ci nie grozi za to bo to do wlasnego uzytku bo sie dowiedzialam od policji ze jesli dla wlasnego uzytku to nic za to nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_P
Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne wieloletnie doświadczenie !!! wsparcie w trakcie kuracji !!! kontakt: ☎ 577_405_474 tabletki poronne misoprostol (cytotec lub arthrotec) i mifepristone (ru486)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lojalny sprzedawca z ogłaszamy 24. 577405474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczny zestaw

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam zestaw wczesnoporonny SKUTECZNY

Dziewczyny posiadam skuteczny zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek i oceniam jego skutecznośc na 100%. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TośkaKtośka

Dziękuję pani Ewelinie_P

Uratowała mi małżeństwo i w sumie to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100% skuteczny zestaw

Odsprzedam lek wczesnoporonny o nazwie Arthrotec. Lek posiadam od zaprzyjaznionego lekarza ginekologa ktory bardzo mi pomogł i co do ktorego mam zaufanie. Stosowałam ten lek w 7 tyg.i juz po drugiej dawce tego leku zarodek został wydalkony. Od zabiegu mineło pare dni plamienie w zupelnosci ustało i czuje sie dobrze a przede wszystkim mam wielka ulge ze sie udało. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji i potrzebuje ten lek to chetnie odsprzedam za 250zł oraz podziele sie dowiadczeniem z zabiegu.
Zainteresowanej osobie moge wyslac zdjecie tabletek. Kontakt 502-427-780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupiłam od Eweliny 

Przesyłka przyszła na drugi dzień, mogłam otworzyć i sprawdzić za co płacę.

Wszystko jest zgodne z opisem, zaraz zaczynam kurację, napiszę co i jak, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netporadnia

Nie planowałaś ciąży, a stało się…

Zastanawiasz się co dalej...

 

… i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami.

 

w w w . n e t p o r a d n i a . p l

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw poronny

Dziewczyny posiadam skuteczny zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek i oceniam jego skutecznośc na 100%

. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff udało sie

Mi sie udało z Arthrotec bylam w 7tyg i po drugiej dawce w sumie juz bylo po wszystkim wiec nawet trzeciej dawki nie stosowałam. W srode brałam Arthrotec a dzis juz tylko lekkie plamienie i czuje sie dobrze . Jutro zrobie test zobaczymy co pokaze ale mysle ze skoro wyleciały takie jakby dwa skrzepy to z pewnoscia był to zarodek. Zostało mi sie opakowanie tych magicznych tabletek wiec jak ktos potrzebuje to podaje meila parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki

Odsprzedam lek wczesnoporonny o nazwie Arthrotec. Stosowałam ten lek sama jakis czas temu bedac w 7tyg.ciazy. Moge powiedziec ze lek uratował mi zycie bo nie mogłaamsobie pozwolic na kolejna ciaze z przyczyn zdrowotnych. Od zabiegu mineło pare dni plamienie w zupelnosci ustało i czuje sie dobrze a przede wszystkim wielka ulge ze sie udało. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji i potrzebuje ten lek to chetnie odsprzedam za 250zł oraz podziele sie dowiadczeniem z zabiegu. Zainteresowanym wysle zdjecie tabletek orginalnie zapakowanych w orginalne blistra apteczne w raz z ulotka. Kontakt 506-801-433 Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×