Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ____nie_wiem_co_zrobic?

tabletka poronna w 10 tc

Polecane posty

Gość ____nie_wiem_co_zrobic?

czy w 10tc tabletka poronna zadziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej sie zabezpieczac aby takich sytuacji uniknąć! A nie mozesz oddać do adopcji?Jest tyle par których nie mogą mieć dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta90_201
Trudno powiedzieć, bo ona jest do 9 tygodnia, ale na pewno uszkodzi płód, więc będziesz mogła później usunąć legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie możesz np. wyjechać na zabieg do niemiec, czech czy gdzieś? albo u Ciebie nikt by się tego nie podjął na lewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555555555555555
posluchaj.jesli juz musisz to zrobic ,to zrob to jak trzeba.idz z tym do lekarza.pewnie kosztuje to nie malo ale chyba lepiej zaplacic niz jak nie daj boze tabletka nie zadziala a tylko uszkodzi plod i dziecko urodzi soe chore. ale podpisuje sie pod tym co napisala dziewczyna wyzej.jesli go nie chcesz to oddaj.napewno znajdzie sie dla niego kochajaca rodzina,ktora da mu to wszystko czego ty nie mozesz,badz nie chcesz dac ja oddalabym wszystko zeby byc na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
aneta dobrze napisala, jesli wezmiesz ich kilka a nie poronisz to plod sie uszkodzi a wtedy bez łaski za darmi na nfz Ci usuną. zrób to jak najszybiej przeciez zawsze jest tydzien +- wiec moze u Ciebie jest - i jeszcze poronisz normaknie czego Ci zycze bo potem to wiecej zachodu ze skrobanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
po co te głopie gadanie zeby urodzila i oddala? co ja obchodza bezplodni ludzie co nie moga miec dzieci? to ona bedzie w ciazy, wzyscy beda widziec brzuch a potem cale zycie na jezykach bedzie, ze wyrodna matka. po co sobie problemy robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po co te głopie gadanie zeby urodzila i oddala? co ja obchodza bezplodni ludzie co nie moga miec dzieci? to ona bedzie w ciazy, wzyscy beda widziec brzuch a potem cale zycie na jezykach bedzie, ze wyrodna matka. po co sobie problemy robic? " No właśnie ja jakbym była w ciąży to bym się nie zastanawiała nad ludźmi którzy nie mogą mieć dzieci, tylko przerwałabym ciążę. A taka gadanie że ktoś tam by chciałby być na miejscu autorki jest głupie, bo co to ją niby obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty glupia jestes
Jola.wez sie czyms pozytecznym zajmij.posprzataj , zajmij sie dzieckiem.bo takie bzdury piszesz ze sie plakac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
a tak to nikt o niczym nie wie i sie nie dowie, nie rozumiem po co sobie samemu gotowac problemy.. a wiemy jak ludzie potrafia zycie umilic, obgadujac, dziwne spojrzenia.. kiedys bedzie miala rodzine, dzieci bedzie szczesliwa wiec po co jej ta łatka kobuiety ktora "porzucila" swoje dziecko. bo w polskiej rzeczywistosci nikt nie pochwali.. tylko bedzie na językach ze wyrodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty glupia jestes
nastepna pojebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym z tym oddawaniem do domu dziecka to też różnie bywa. Przecież to ie jest powiedziane że trafi "na kochający dom" rzeczywistość est okrutna. Moim zdaniem jak kobieta nie chce dziecka to ma prawo usunąć ciążę, to jest jej decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
glopia jestem bo sztucznie nie słodze i oklepanych regułek nie klepie zeby: -urodzila i oddala (jaka wielkoduszna by byla ojojoj) -zeby urodzila ze sie ulozy (jakim prawem mam tak pisac skoro ona sama wie jak jest, co ja znam ja, a moze wrozka jestem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"glopia jestem bo sztucznie nie słodze i oklepanych regułek nie klepie zeby:-urodzila i oddala (jaka wielkoduszna by byla ojojoj)" Wtedy byłaby złą matką, bo oddała ;) Nie znasz ludzi ? Co się nie robi to jest źle. Nie warto przejmować się ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
prawde napisalam a ty sie pienisz jak przygłup jakis i chocbyc zaczeła uszami klaskac to i tak ciąze beda usuwane.. jak nie tabletka za 50zl to mechanicznie za 3 tys. :D na szczescie caly chooj mozesz zrobic bo aborcje były sa i beda bo kobieta nie jest maciora zeby rodzic ile razy zajdzie w ciaze. kobieta ma prawo wybrac odpowiedni moment kiedy zachce urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
Talia_D a po co ma sie zabezpieczac? to decyzja kazdej kobiety.. po co ma lykac codzien tabletjki, niszczyc cere skoro mozna usunac tabletka po ... wogole to kim ty jestes zeby mowic ze ktos ma sie zabezpieczac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
Telenowele dokladnie: usunie- wyrodna matka urodzi odda- wyrodna matka co sie nie zrobi bedzie zle tylko u autorki jest plus ze nikt o ciazy nie wie i nikt o niej nie powie ze wyrodna a po co na wlasne zyczenie ma oddawac do adopcji i samej sobie opinie zszargac na reszte zycia. sobie i jej przyszlej rodzinie lub obecnej jesli ja ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola a kim ty jestes zeby decydować o tym dziecku czy ma zginąć czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak są takie tematy, gdzie kobieta chce usunąć ciążę to zlatują się obrończynie życia i każą jej rodzić i oddać do adopcji, a jak są wątki gdzie kobieta pisze że urodzi ale odda bo nie chce wychowywać tego dzieciaka to jej piszą żeby wychowywała i że da rade. Głupie idiotki co poniektóre na tym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta idz dorosnij to moze zrozumiesz ... jeżeli chce usunąć niech usuwa,lepiej zrobic to u lekarza niż jakimiś tabletkami ,które tylko mogą zaszkodzić i moze urodzić sie chore dziecko! A nas "idiotki" jak nas nazwalas moze sama sie kiedyś przekonasz jak to jest chcieć a nie móc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia_D, ja nigdy dziecka nie chciała i nie chce mieć. Najchętniej podwiązałabym sobie jajowody, aby mieć pewność, że nigdy nie będę w ciąży. A jeśli chodzi o zabieg to przecież też na początku pisałam czy nie mogłaby gdzieś go wykonać, bo tabletki teraz rzeczywiście mogą być ryzykowne, ale generalnie może z nimi spróbować, ważne że jej się nic nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
jola spierdalaj do garow ojoj nie zesraj sie, nie zamierzam z toba konwersowac :D spadajn :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
Aneta a co stoi na przeszkodzie podwiazania sobie jajowodów? na przyszlosc gdy byc kilka razy wpadla wyjdzie to chyba jednarozowo taniej niz skrobanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odrazu trzeba czepiac sie ludzi ,którzy próbują temu zapobiec,ale skoro nie chcesz mieć dzieci to nie wiesz jak to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia_D, wiesz co próbuje zrozumieć takie kobiety i jakoś nie mogę. Są tak zaślepione chęcią zajścia w ciążę, że przesłania im to cały świat. A najlepsze jest to że krytykują te co chcą usunąć ciążę i mówią im że przecież są inne rozwiązania, że można urodzić i oddać, a te całe cholerne "staraczki" tylko się ciągle starają latami o tego bachora a właśnie o innych wyjściach już nie pomyślą, np. właśnie o adopcji. Nie, bo takie dziecko jest przecież gorsze. Jesteście strasznymi egoistkami, a nawet tego nie widzicie, mówicie tak o nas że wybieramy siebie, zgrabne ciało, karierę czy cokolwiek, a same myślicie tylko o sobie i zaspokojeniu własnych zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola ursynówww1
Talia_ ja mam troje dzieci, dwie córeczki i syna, jestem spelniona mama, ale jakim prawem mam sie rzucac i radzic komus by urodzil i oddal skoro wiem jak polskie realia wygladaja? takie dziecko potem po klatach moze chciec poznac swoich rodziców, po co biologicznej mamie takie zycie w niepewnsci czy ktos nie bezie jej szukal by poruzmawiac tudziez napluc w morde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×