Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polaaaaa.

Dobry psychoterapeuta, Poznań

Polecane posty

Gość marek poswiatowski
prawdziwi specjaliści są w ośrodku pomarańczowe ja w poznaniu. Kilkanaście lat w zawodzie, międzynarodowe uprawnienia, to nie są przypadkowi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na mindfulness trening uważności. Problem z NFZ. Większość specjalistów, których znam, przyjmuje prywatnie. Poszukaj może na znanylekarz i poczytaj, jakimi metodami pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia psycho-dynamiczna obecnie najmodniejsza, już poprawkowi chodzą na terapie z tego co mi jednym uchem wpadło a drugim wypadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja dlugo szukalam terapeuty do ktorego poczuje zaufanie i z ktorym bedzie mi sie dobrze rozmawialo, w sumie bylam u czterech i w koncu trafilam do babki ktora przyjmuje na Nowowiejskiego 40, moge na priv podac nazwisko. Jestem zadowolona, a z tego co wiem pracuje tam kilku psychologow i chociaz terminy sa dosc odlegle warto bylo poczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu tutaj - http://uwazna-psycholog.pl/ przyjmuje p. Kamila Fryc. Chodziłam do niej na spotkania i ogólnie byłam zadowolona. Są też inni specjaliści, przyjmuje też jakich pan psycholog, gdyby ktoś wolał rozmawiać z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsnsnsnsnsnsnsn
Pomarańczowe ja - to wiem, że jest promowane na uczelniach, w Poznaniu to jest tyle miejsc, że możesz już na poniedziałek się umówić, co do zakupu książek to sprawdź, czy nie jest dostępna w AROS dyskont książkowy, bo jest często taniej niż w Wydawnictwie Uniwersytetu Jagiellońskiego, polecam z książką ćwiczeń podróżować i robić notatki, sesja z psychologiem to jedno, a praca nad sobą na bieżąco to drugie, w empikach z reguły są te książki dość drogie, polecam Ci chilloutowo poczytać de.Mello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarańczowe ja, Katharsis i Praxis to zespól gabinetów. Zależy na kogo trafisz. Dużo młodych osób. Miało to być modne. Chyba znów o to chodzi. Nastaw się na spory wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzodrokilie
terapia poznawczo-behawioralna, książka "Umysł ponad nastrojem". - 20 sesji Mindfulness , Kabat Zinn, Danny Penman- 8 sesji terapia Gestalt - trend zniżkowy możecie sprawdzać, czy znów idą w to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganka13123
ksiązki jak najbardziej można czytać ale depresja to naprawdę poważny problem... jedyna dobra rada to iść do specjalisty, który Cię rozumie i jest w stanie Ci pomóc. Na Jackowskiego 3/5 masz ośrodek Relacja, bardzo fajni terapeuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę, naiwnych szukają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelobbowano, z kursami mindfulness zaczeli krazyc po firmach, tez to juz troche pada, w klubie jogi wyrastaja, psycholodzy tak troszke na sile probuja przekonac o skutkach terapii, podyplomowe byly pod behawioralno-poznawcza Ben Marissa, potem pracownicy wracali z Dzienniczkami Snu, a potem okazuje sie ze trzeba wykupic wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellonskiego, moja sasiadka poszla i mowi ze juz nie moze sluchac o zgrzycie zamka, teoria, naprawde teoria, a teraz moda na psycho-dynamiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Poznaniu jest więcej miejsc, poradni, psychoterapeutów niż chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia poznawczo-behawioralna, książka "Umysł ponad nastrojem". - 20 sesji Mindfulness , Kabat Zinn, Danny Penman- 8 sesji terapia Gestalt - trend zniżkowy możecie sprawdzać, czy znów idą w to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podstawa wyprzedać WUJ - Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego potem czy psychoterapeuta ma certyfikat a na koniec czy wydaje paragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoookojna88
Jeśli zależy Wam na naprawdę sprawdzonym psychologu i psychoterapeucie i nie straszne Wam pokonanie kilku kilometrów, to ja bardzo polecam wizytę w gabinecie pod Ostrowem Wielkopolskim, w http://neurologprzygodzice.pl. Przyjmuje tam nie tylko neurolog, ale także świetna pani psycholog - Krystyna Miętkiewicz. Ja swego czasu zjeździłam chyba pół Polski, szukając najlepszego psychologa i trafiłam tam. Jestem bardzo zadowolona. Nareszcie jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię, by ktoś kupił te bajeczki, jakby co to mamy jeszcze Piła, Konin, Kalisz, Gniezno, tylko nie mówcie, że znów mamy Umysł ponad nastrojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamrka
Znam świetnych specjalistów, ale przyjmują w Klinice Psychomedic w Warszawie. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa są na nich namiary. Poza tym plusem jest to, że mają krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja też polecam psychologa online www.onlinepsycholog.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam psychologów online i psycho-dynamicznych , bo tak, z kanapami i leżanką, tam, gdzie jest odrobina prywatności, z poczekalnią, dźwiękoszczelnymi drzwiami i rozsądnym cennikiem, może być psychologia online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaaaaa
Sprawdźcie sobie tutaj https://psychomedic.online/ terapię online. Jeśli chcecie pogadać z naprawdę dobrym specjalistą, to warto się tam umówić na wizytę. Taka terapia online jest skuteczna i pomaga rozwiązać problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia online, typowe cięcie kosztów, stawki 100 zł, łączenie się w zespół gabinetów nie pomogło, to skype, odchodzi koszt utrzymania biura, dojazdów, kto wystawia fakturę, paragon jest, nie ma, jestem za, ale zależy za jaką kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do psychologa to można wchodzić też z ofertami mebli (krzesła, kanapa, leżanka), woda, kawa, leki homeopatyczne (pójdą na to czy nie), można też z obsługą rachunkowo-księgową, może będą skojarzali z suplementem, bo o to chodzi czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witoria00
Książki naturalnie warto czytać ale jednak psychoterapia to trochę coś innego i wiem o tym z własnego doświadczenia. Miałam spory problem z dzieckiem i ze znalezieniem rozwiązania musiałam udać się do psychoterapeuty (Pani Marta Kasprzak-Witkowska, której naprawdę bardzo jestem wdzięczna) co dało naprawdę dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze z dziecmi dzis to trzeba juz od podstawowki konsultowac sie. Takie czasy a psychoterapia coraz bardziej dostepna. Tak sie porobilo ze ksiazki dotyczace psychoterapii byly promowane i nie ma zaskoczenia. Pamietajmy czesto taniej w aros i bonito. Tam idziemy do top sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietacie ksiazki w Aros i Bonito. Wyprzedaz trwa. Zostalo duzo egzamplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×