Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabi1111

Czy możliwe, że 4 dni od stosunku zaczyna mnie mdlić?

Polecane posty

Gość Gabi1111

Dla niektórych może to głupie, ale u mnie naprawde tak jest. Wiec zgłupiałam, czy nie za wczesnie na takie objawy. I dodam ze od dnia stosunku codziennie pobolewa mnie jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiscieniewzruszona
no jasne,ze moze cie mdlic..na mysl o twojej głupocie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi1111
Sama w to nie wierze, bo już raz bylam w ciązy. Ale rózne rzeczy sie zdarzaja dlatego pytam. A Ty jak nie masz ochoty sie wypowiadac to nie pisz nic, a nie mi ubliżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia84
Może u mnie tak było po 4 dniach zaczeło lekko mdlić a po tygodniu tak się rozbujało że szok przeszło po 12 tygodniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhgfgcfdfdf
prosze was tak po 4 dniach jeszcze sie moze nie zagniezdzic dobrze wiec poziomy hormonow nie wzrastaja a to wlasnie one powoduja mdlosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi1111
Dzieki Marysiu. Mówiłam, że takie rzeczy się zdarzają. A ta powyżej niech się sama zastnowi nad swoim kurzym móżdzkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia84
Prosze bardzo... Komórka jajowa już zapłodniona wytwarza mnóstwo substancji które na niektóre kobiety właśnie tak wpływają a poza tym komórka jajowa zaczyna się zagnieżdżać już 3/4 dnia do 7 dnia po zapłodnieniu a jeśli stosunek był w dzień owulacji lub po objawy mogą wystąpić już po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalinka
marysia,idiotko...co ty piszesz za bzdury???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhahahahaha
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny!!!!!!!! ..
do zagniezdzenia zarodka w macicy dochodzi ok tygodnia po zaplodnieniu i od tego momentu wytwarzany jest hormon ciazowy hcg. jezeli cie mdli 4 dni po to na pewno nie z powodu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻIŻI78
Wydaje mi się, że nawet moja dwunastoletnia córka wie, że mdłości zaczyna się odczuwać podczas pierwszego - drugiego miesiaca ciąży, a nie 4 dnia po stosunku, jak jajeczko jeszcze sie nie zagnieździło, o ile się zagnieździ.. i o ile zostało zapłodnione. Pomyśl czy nie zjadłaś niczego niedobrego wczoraj. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 27

Masakra dziewczyna sie tylko zapytała a wy juz takie teksty 

Ja 5 dni po stosunku wymiotowalam. I odrazu pomyślałam ze jestem w ciazy i tak okazalo sie ze jestem . 

Lekarz prosto i wyraźnie powiedział ze ze jezeli uprawia sie sex w dni plodne to do zaplodnienia moze dojsc od 2 do 4 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość 27 napisał:

Masakra dziewczyna sie tylko zapytała a wy juz takie teksty 

Ja 5 dni po stosunku wymiotowalam. I odrazu pomyślałam ze jestem w ciazy i tak okazalo sie ze jestem . 

Lekarz prosto i wyraźnie powiedział ze ze jezeli uprawia sie sex w dni plodne to do zaplodnienia moze dojsc od 2 do 4 dni 

A pomyślałaś o tym, że te "ciążowe" mdłości, to mógł być zwykły przypadek? 

Kilka dni po stosunku nie ma objawów ciąży. Jeśli ktoś je ma, to raczej z urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna.S..

Mdlić Cię może, ale raczej nie od ciąży. Jeśli ktoś odczuwał mdłości kilka dni po stosunku, a potem się okazało, że jest w ciaży, to jest to raczej zwykły zbieg okoliczności i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja przed okresem mam czasem mdłosci więc bym się tym nie sugerowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×