Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukający_pracy_w_bankowości

jaka praca w SKOK Wspólnota

Polecane posty

Gość szukający_pracy_w_bankowości

Witam! Mam pytanie, czy ktoś pracował/pracuje w SKOK Wspólnota? W najbliższym czasie idę na rozmowę kwalifikacyjną i chciałbym wiedzieć na czym stoję :) Jakie są zarobki, świadczenia socjalne i jak w ogóle wygląda praca w tym SKOKu. Naczytałem się wiele negatywnych opinii o Stefczyku i zastanawiam się czy tak samo jest we Wspólnocie. Pozdrawiam, Yog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noto
Odradzam. Praca we Wspólnocie to mobing, psychiczne znęcanie się nad pracownikami, liczy tylkoi się sprzedaż człowiek jest jednostka podrzędną. Kiedyś pracowało się dobrze obecnie nowy Zarząd prowadzi firmę do upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik 2011
Niestety, o tej firmie nic dobrego nie powiem. Szkolenia jak najbardziej ok. Praca w oddziale już niestety MASAKRA. Mielenie wniosków ludzi którzy nigdy nie powinni dostać kredytu. Egzekujce komornicy i potworne zadłużenia. Plany odbiegające od realiów. Nie dają nawet bazy klientów, każą dzwonić z Panoramy Firm chociaż firm nie obsługujemy ( SKOK Wspólnota.). Zarobki małe, duże ciśnienie. NIE POLECAM do tego pracownicy dość zawistni :(. Szkoda bo forma wydaje się godna zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik 2011
zarobki śmieszne są pozatym ile wynegocjujesz tyle masz. Na początek max w Warszawie 2400 brutto. Na południu 1400-1900 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barga
nie polecam- pracujesz za grosze, codziennością jest telemarketing i chodzenie po okolicznych blokach/stanie pod oddziałem z ulotkami. Strandardów brak - potwierdzam do dzwonienia dostajesz książkę telefoniczną ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×