Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomska

20-05-2011 głodówka od dziś 10 DNI! Kto ze mną?!

Polecane posty

Witam wszystkich, przez ostatnie dwa miesiące byłam na fajnym topiku, ale dziewczyny się rozeszły, więc postanowiłam założyć nowy swój wraz z nowym szybszym pomysłem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Byłam na głodówce jakiś dobry miesiąc temu, wyszłam z niej odpowiednio i wszystko jest ok. Schudłam na niej ok 4 kg, i nie powracają. Obecna waga to 58 kg, dążę tak do utrzymania wagi 55kg . Mam 21 lat. Po 10-cio dniowej głódówce, 10 dni wychodzenia z niej na płynach, wywarach, i kolejne 10 dni na "paćki". Potem z tygodnia na tydzień dodawanie 1 składnika z każdej grupy (Węglowodany, Tłuszcze, Nabiał, Owoce/Warzywa). Kto ze mną? Zapraszam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffffffffff
tyle zachodu o marne 4 kg?? w zyciu bym tego nie zrobila. masakra. a kg wroca nie ciesz sie:) wruca gdy zjesz dobry obiad, kolacje lub cos slodkiego- a z zczesem napewno. bo nawykow zywieniowych to nie widac zebys zmienila, lepiej przejdz na konkretna diete. DZIEWCZYNY JO-JO MUROWANE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Prokurator
Tak się katowałaś i schudłaś tylko cztery kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota jesien.......lato zlote
a teraz ile bedzie? 0,44 ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepszym wyjściem byłaby zmiana diety -miast głodówki. Są różne nisko-tłuszczowe kucznie poczynając od śródziemnomorkiej kończąc na orientalnych - np. japońska czy chińska. Jeśli chcesz zacząć np. od chińskiej to tu masz ofertę zkupu produktów po obniżonej cenie: http://www.fastdeal.pl/oferta/szczecin/zaskocz_swoich/1379

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 4 kg? nie uważam żeby to było mało :) Poza tym po głodówce ma się lepsze samopoczucie i więcej siły, a efektu jojo nie ma, i nie wracają kilogramy po obfitym obiedzie czy czymś słodkim, były święta więc wiem jak je przeszłam, nie przytyłam na nich, wagę mam ustabilizowaną. Do tego wszystkiego ćwiczę i to jest klucz to utrzymania wagi jak się czasem skuszę na coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo dobry początek nowego, zdrowego i aktywnego życia, dla kogoś kto jest w dołku, próbował już wszystkiego i nie wie jak zacząć.. może jest to długotrwały proces ale za jakiś czas, zdrowe nawyki po głodówce i wyjściu z niej same się przyjmą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Prokurator
Nie przekonałaś mnie. Uważam, że dziesięć dni głodówki plus przygotowanie do niej, plus wychodzenie z niej i tylko cztery kilogramy na minusie - gra niewarta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGGGG
ja na south beach w pierwszym tygodniu schudłam 3,5 i jadłam zdrowe kolorowe warzywka, chude miesko, nabiał a nie głodowałam jak debil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumcajsowa nałożnica
"zdrowe nawyki po głodówce i wyjściu z niej same się przyjmą.." Tia... i stąd tyle spaślaków robiących głodówki latami, katujących się głodówkowymi dietami na forach o odchudzaniu... Nic ci "samo nie przyjdzie". Dopóki tego nie zrozumiesz - dopóty będziesz robiła sobie głodówki i dorabiała do nich teorie, że to zdrowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co tak bez sensu dyskutujecie. Nie ma przyjść, raczej odejść i nie samo ale z moją pomocą! Na głodówce nie chodzi o samo schudnięcie ale o oczyszczenie organizmu z niepotrzebnych toksyn..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknieta ??????????????
organizm oczyszcza sie z toksyn na zdrowej diecie, nie potrzeba debilnych bezsensownych glodowek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilnych może nie, normalna wystarczy :) a dieta nie może być zdrowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota 21 maja ONA
Tomska....pewnie ze 4kg malo...ja potraqfie zrzycic 5kg w 14 dni..z dieta 1000 kcl..z ruchem na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota 21 maja ONA
heheeh Poza tym po głodówce ma się lepsze samopoczucie i więcej siły, a efektu jojo nie ma, i nie wracają kilogramy po obfitym obiedzie czy czymś słodkim, były święta więc wiem jak je przeszłam, nie przytyłam na nich, wagę mam ustabilizowaną. Do tego wszystkiego ćwiczę i to jest klucz to utrzymania wagi jak się czasem skuszę na coś słodkiego. ale ONA g.....wlasnie jesz..ale cwiczysz, a sprobij nie cwiczyc kilka dni i zjesc z dwa razy schabowego i gotowe..haha tylko nie mow ze nie..bo nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota 21 maja ONA
a dieta nie może być zdrowa ;]-psychiatra potrzebny od zaraz... powodzenia w katowaniu się i przybraniu na wadze (jo-jo_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlottee_115
Ja sie bardzo chetnie do ciebie przyłączę ;) ale niestety muszę zacząć od jutra mimo ze dziś juz nic nie jem, ale zjadłam śniadanie rano :/ Nawet wczesniej załozyłam taki topic bo nie zauważyłam twojego ;) jetsem pena ze nam sie uda, bylam kiedy na takiej glodowce i schudłam 7-8 kg w 9 dni, napraede efekt byl widoczny i nie mialam efektu jo-jo ;) Tomska- Moge wiedziec ile masz wzrostu przy tej wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota 21 maja ONA
7-8 kg w 9 dni..hahhaah ale fantazja..nie wydaje mi sie zebys byla inteligentna osobą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlottee_115
sobota 21 maja ONA- Nie znasz mnie więc nie oceniaj! Jesli nie wierzysz to twoj problem, schudłam tyle bo ja mam taką przmiane materii, ze chudne szybko, ale to jest sprawa indywidualna, i jeden chudnie 4, a drugi 7 kg i to jest normalne! A skoro ty o tym nie wiesz, to chyba Ty jestes nie inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota czy jak Ci tam, do psychiatry możesz iść Ty, bo myślisz, że jesteś jasnowidzem oceniając ludzi po kilku słowach, nie Twoja sprawa ! Nie musisz wierzyć, bo Tobie nie muszę niczego udowadniać.Ale owszem, nie ćwiczyłam przez całe święta, sobota, niedziela i poniedziałek, a zjadłam kilka kawałków placka, i porządne obiady i nie przytyłam, nie objadałam się po 18 i to wszystko. Trochę wiedzy by Ci się przydało to byś nie pisała takich rzeczy! :) Witaj Charlottee_115, cieszę się, że nie będę sama wśród tego buszu niedowiarków i dzikusów :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlotte_115
Również sie cieszę, bo razem zawsze razniej, i czuje ze sie nam napewno uda ! nie moze byc inaczej ;) grunt to pozytywne nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghjfghjfghjfghjfghj
moze za nim zaczniecie glodowke kupcie sobie trumne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlottee_115
ghjghjfghjfghjfghjfghj- A ty kup sobie słownik i sprawdz jak sie pisze "zanim"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghjfghjfghjfghjfghj
Tomska..pierdolisz jak potluczona...a ten normlany obiad to ziemniaczek i marchewka...nie osłabiaj mnie nie...dziewczyny naprawde jestescie tak głupie?? wierząc ze na głodówce schudniecie-w dodatku bez efektu jojo. zgubicie co najwyzej wodę...po co tam sie katowac..wystarczy jeść zdrowo i to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghjfghjfghjfghjfghj
debilek nie ma co przekonywac, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghjfghjfghjfghjfghj
aha jeszcze jedno.... takie jak wy...piszecie o dietach , pierwszych efektach w ubytku wagi...a potem cisza..pozniej nikt sie nie odzywa...dlaczego??no jesteście tak inteligentne dziewczęta że znacie juz odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghj..... coś tam :) ani ziemniaków ani marchewki nie lubię :) i normalny obiad, nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to normalny obiad, nie jestem anorektyczką, która za obiad traktuje szklankę mleka :) zawsze głodówka będzie wzbudzać kontrowersje, no cóż i zawsze będą się wypowiadać idioci którzy za wszelką cenę myślą, że są mądrzejsi od radia, ale coś Wam powiem nie są! Charlotte ile ważysz i ile masz wzrostu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×