Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

Ciepło niemiłosiernie jest ... Gabrielll poza tym, teraz na warzywa trzeba uważać, żeby się E. coli nie zarazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elleonora
To juz sie nie powinien nazywac konkurs na najladniejsze nogi tylko gadka szmatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkurs był, ale się zmył bo wykasowali i już nie ma, a my tu sobie gadu gadu i umilamy sobie każdy dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass jeśli pytasz o koleżanke to może gdzieś tu jest nawet ale tego to ja nie wiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrielll czy Tobie chodzi faktycznie o marchewkę :D? Bo ktoś nie jest pewien, więc wyjaśnij proszę tą nieścisłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Veritko.:)Nie wiem czy pasuje Kass ale ktoś miał jakieś aluzje.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam generalnie lightowy tydzień, ale i tak nie ma tak dobrze, bo muszę się uczyć na pewien egzamin, a tak mi się nie chce, już zapomniałam, jak to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska jesteś Kass pokaż twarz.:PJa gdybm w pracy na kafe przesiadywał to bym dostał po uszach.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie obijam w szkole:) lubie informatyke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam ćwiczyć w zeszłym tygodniu p90x i dziś mnie czeka ponad godzinne spotkanie z yogą, w zasadzie bardzo fajny program ćwiczeniowy to jest mogę polecić i można wykonywać praktycznie wszystko w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wolał gdyby mi Kass prawde powiedziała.:DCo to ma wspólnego z jogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taki plan do ćwiczeń na 90 dni, każdego dnia tygodnia robi się inne, określone ćwiczenia, na dzień dzisiejszy przypada właśnie yoga ;) czyli jest to mój dzień 4, niestety, nie każdego dnia mogę ciczyć, więc całość będzie trwała dosyć długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass to nie tak to działa.:DMusisz wstać troche wcześniej i ćwiczyć systematyka się liczy przy tego typu programach.Co z dietą do tego planu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem liczy się systematyka, ale nie będę się zabijać żeby wstawać ponad godzinę wcześniej bo muszę wykonać jakieś ćwiczenia :) Tak to sobie mogą ćwiczyć zapaleńcy :) dieta jest podana, ale nie zamierzam stosować bo chodzi mi jedynie o poprawienie kondycji i własnego samopoczucia, dieta to nie dla mnie, bo ja muszę jeść słodycze :D Reasumując robię to głównie dla zdrowia, a tylko w niewielkim stopniu dla poprawienia sylwetki, efekty i tak będą nawet bez diety i aż tak starannej systematyczności bo nie mam dużej ilości tkanki tłuszczowej :) Oczywiście zależy kto, co rozumie, przez te efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że chcesz mieć stalowe pośladki i każdy mieśnień na wierzchu.:)Ćwicz bo to zdrowie kondycja skoczy w góre i samopoczucie się poprawi a słodycze odstaw na bok.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×