Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

bla bla bla, mam propozycje dla ciebie, zamknij okno od zewnatrz. pa! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruudaa czasem się zastanawiam czy ja przypadkiem nie jestem w jakimś przedszkolu.:DFajna ta buźka którą robisz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem bo przectawiających to tylko w przedszkolu mówią :D __Riposta___ może być i taki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simplus nie wleci nie wleci ;) po prostu Gabriel mnie tak zanudza ze spac sie zachciewa :D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass to błąd jak ta lala ale znaczenie słowa zachowało się nie jak w przypadku malwersanta.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam ci zebys mi tu nie skarbował bo mi sie niedobrze robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zdjęcia? Gdybym takie oglądał to całkiem inne odczucie by mi towarzyszło.:)Bo ciało masz the best w tym temacie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem trzeba troche klasy Rudzielcu a nie się tak wszystkim afiszować.:)A to nie wazelina nawet że mnie nie lubisz to jestem i tak szczery wobec tego co napisałem.Nie widze powodu żebym miał napisać inaczej.:)Mam się zachowywać jak obrażony 15 latek i pisać jakieś dziwne żeczy pod Twym adresem?Wyluzuj troche.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam Ci napisać? Moja głowa nie ogarnia Twoich pokręconych wywodów, a to co wypisujesz się kupy nie trzyma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra jest
Gabrys odejdz stad i nie produkuj sie na marne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że mi wytkniesz błędy.:)Jak tego nie rozumiesz to nie wiem mam przetłumaczyć na prosty język?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic a nic sie nie trzyma, wszystko takie rozklekotane ale chyba tak lubi;) Nawet prowokacja nie dziala, zero zabawy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedz mi jeszcze po jaką cholere dzień w dzień musisz robić cyrk w temacie? to jest żenujące :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×