Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość wykończymy ten temat
Znamienne, że o NORMALNEJ RODZINIE pisze fagas który szuka sobie dupeczki na boku bo mu nawet własna żona już nie chce dawać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź przestań bo naprawdę mnie rozśmieszasz taką argumentacją, żal to mi jest Ciebie... a może Ty sam jesteś pedałem i stąd takie ataki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal mi ciebie fischer
i teraz przyklad typowego polskiego zachowania jesli ktos sie z kims nie zgadza to na pewno stoi po tej drugiej stronie a nie przyszlo ci do glowy ze jestem po prostu tolerancyjnym czlowiekiem i nie interesuje mnie kto z kim sypia i nie mam nic przeciwko aby dzieci byly adoptowane przez homoseksualistow jesli nie ma dla nich pelnej rodziny ktora tworzy matka i ojciec kim jeszcze jestes rasista, antysemita, nazista ??? bo ze frajerem to juz wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie to jest temat o damskich nogach, zakończcie albo otwórzcie nowy temat. Ruda klip z tego koncertu, tylko to znalazłem, chyba najspokojniejszy kawałek z całego koncertu, dali czadu, hala trzęsła się, tylko trochę mało ludzi jakiś tysiąc, ja zadowolony jestem. http://www.youtube.com/watch?v=vCNpB8aXz4E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sam sobie zaprzeczasz - skoro jesteś taki tolerancyjny to czemu się wpieprzasz w ten temat? I siejesz jadem jak pewien ojciec z Torunia? Skąd tyle nienawiści w Tobie skoro taki z Ciebie EUROPEJCZYK XXI wieku??? Co? nie jestem żadnym więcej -stą... ale homofobem tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat z Ciebie "żalu"... "nie interesuje mnie kto z kim sypia" :)))) sam się teraz palnij w pusty łeb i zwijaj z tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischer to jest taki
wyglodnialy ze i faceta by teraz wyruuchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykończymy ten temat
Podobno kupuje też hurtowo chomiki i taśmę klejącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę sam do siebie - w ogóle przestaję juz odpowiadać na tę durną pomarańczę dwojga nicków, która pięknie mi się tutaj ugotowała ze swoją "tolerancją" i zeszła na zupełnie chamskie zagrywki... a o mistrzach szachowych tutaj wcześniej tak elokwentnie się wypowiadała :))) jestem naprawdę usatysfakcjonowany jej głupotą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischer to jest taki
lecz sie czlowieku bo homofobia to choroba 21 wieku a propos na niskie libido zony tez jest lekarstwo trzeba zmienic partnera bo ten sie stal juz bezuzyteczny i malo pociagajacy :D mlody ogier z miesniami jak skala i wszystko gra jak ta lala ochota bedzie nawet 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pedałów to skończyłem temat... widzisz matołku i nie zrozumiałeś chyba tego co pisałem kiedyś w róznych tematach, albo w mailu jesli zrobiłeś podszyw, bo faktycznie nie grzeszysz inteligencją...więc wyjaśnię Ci żebyś siętak już nie ślinił przed monitorem, ze moja zona to taki typ, o którym tutaj kilku facetów wspomniało - NIGDY nie była zainteresowana seksem... czy to ze mną czy z kimś innym i nie był to temat z cyklu przed ślubem były orgie i 5 lat po a teraz chłodek :) wróć do szkoły bo chorobą XXI wieku nie jest homofobia a brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischer to jest taki
nigdy nie byla zainteresowana bo nigdy nie trafila na prawdziwego ogiera i tyle w temacie i przestan sie juz pocic sfrustrowany homofobo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyżurny onanista kafeterii
i nie tylko tetsosteronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPIERRRRDALATOR
TOLERANCJA JEST TERAZ MODNA, CO DRUGI DEBIL OPOWIADA JAKI TO ON JEST TOLERANCYJNY. WYJEBANE MAM W TO. ONAWOBCASACH, ZAJEBISTE SZKITY MASZ LALECZKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkity haha a to skund
ze slunska :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPIERRRDALATOR
twoj stary jest ze slaska frajrze! zwijaj gorniczego wONsa i wypierrdalaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkity to gdzie sa takie
zajefajne powiedzonka rodem ze wsi jak nie na slunsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy wreszcie moderatory
skasują ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny był... ale od czasu jak mało kto chce pokazywać nogi a panoszą się takie pomarańcze zrobiła się kicha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypowiadaj sie dziewucho
od lodow poprzedni skasowali i temu tez grozi zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyżurny onanista kafeterii
Przystopowaliby jakby mieli damskie towarzystwo. Może pokażesz jeszcze trochę nóżek? [serce} a może masz koleżanki o porównywalnych walorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak sie jeszcze panosza
niewyzyci seksulanie mezusiowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyżurny onanista kafeterii
Ona na obcasach ❤️ nie zostawiaj nas tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×