Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Karpackie Super Mocne :D u mnie na śląsku popularne piwo, mi poprostu smakuje, jakos mam problem z lechami żywcami żubrami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jeśli się dostanę to w tym roku idę albo na politechnikę warszawska albo na wat boję się trochę bo rozszerzona fizyka tak trochę źle mi poszła:( hehe chcę być inżynierem budownictwa lub geodetą:) a trochę moja stopka kłamie bo mam 19lat ale jak pisze 20to mnie tu nie traktują jak dziecka i rozmawiaja ze mną bo jak 19to niebardzo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi a ja najchetniej spierdzieliłbym ze swojego betonowego śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasiku, to bede trzymac kciuki, zebys sie dostala :) To zalezy od czlowieka. Rownie dobrze moglabys miec 16 lat, ale jesli dobrze by sie z toba rozmawialo, to wiek nie ma znaczenia. ;) Levvi, przywiazywanie sie do czegokolwiek to dla mnie jeden z najwiekszych bledow, jakie mozna popelnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłes dziś poza domem?przepraszam że to powiem ale trochę smutno mi że tu jesteś bo powinieneś wyjść gdzieś...może będzie jakaś sympatyczna turystka w górach ale chociaż kości Ci odpoczną;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neueve dziękuję bardzo mam nadzieję że mi się uda:-) Plum pszecież śląsk chyba zły nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> aż nie podalem swojego wieku w stopce na kafe to nie raz mi dawali 30-40 lat ;D Plum_Plum -> no cóż u mnie jest bardzo ładnie nie ma tyle betonu :P kontrabasik -> takie życie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda ci sie na pewno. :) Nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - gdybym nie mowila, ze mam prace, to pewnie by mi dali jakies 16. Ciagle slysze, ze im starsza, tym glupsza jestem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tyczy śląska a konkretnie miasta Chorzów w którym mieszkam to nie przesadzając moge napisać że bardzo ciężko sie tu żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> a ile masz? :P wiem kobiet o wiek się nie pyta ale tak z ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale nigdy nie byłam na śląsku.....to tam co jest takiego strasznego? Zbrudzenie przemysłowe,ludzie,ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi, jestem od ciebie starsza. :D Mam 24 lata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum nie trafiles. :classic_cool: A podac wszystkie imiona? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o tzw menelstwo ktorego w moim mieście jest od groma, gdzie nie pójde tam żule z jabolami, pare dni temu wziąłem bratanka na plac zabaw pobawic sie w piaskownicy, i ok gdyby nie patologia chlejąca jabole zajmująca wszystkie lawki wokol. Szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mieszkam na wsi i też tu dużo żuli myślę że to już taki znaczek charakterystyczny polski.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×