Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Plum -> tego nie można być na kafe pewnym :P Nueve -> a do tego jak ma dużą pupę to nic tylko patrzyć jak się kołysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - w Hiszpanii jest duzo takich kobiet. Nie sa wychudzone, zadne z nich modelki, takie przy kosci, ale niesamowicie zmyslowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na kafe niczego nie można być pewnym i tu sie zgadzam, ja jednak ufam ludziom i wierze w to że są tymi za których sie podają, jeśli sie pomyle, krzywda mi sie nie stanie, nikomu, ale fakt faktem na tym forum dwulicowców jest od groma, dobrze że choć na tym topiku jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kobietach :classic_cool: Ale jesli ci to przeszkadza, to mozemy przestac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum, zeby tylko na forum ludzie byli dwulicowi. Na co dzien jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mima84
Zapraszam do konkursu. Bezpieczny i łatwy, można sprawdzić wiarygodność na stronie firmy INFO Zebra. Wystarczy wymyslić śmieszną odpowiedź na pytanie konkursowe: http://www.infozebra.pl/konkurs.php?u=martyna Dlaczego potwory lubią kolory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie przeszkadza bardzo zabawnie piszecie o kobietach:) właśnie aż się dziwię że tu nikt nie zawitał wzywać kogoś czy coś w tym stylu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze nikt tu sie nie wyzywa. Zreszta, nie widze powodu, zeby sie wyzywac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie cos nie warto zwracac uwagi. Ludzie bardzo czesto lubia stwarzac wyimaginowane problemy, nie wiadomo po co. Dla mnie to bez sensu, no ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Moze ktos ma w tym jakis ukryty cel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> szkoda że nie mieszkam w Hiszpanii :< bo moda na odchudzanie to zło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukryty cel na anonimowym forum?:o wykorzystan to że jesteś w londynie bo moja siostra jedzie za miesiąc na wycieczkę tam jaka jest cena wody albo innych produktów do wyżycia przez tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - oj tak, wielkie zlo. Czasem jak sie spotkam ze znajomymi i niektore sie odchudzaja, to potem patrza na mnie jak na nienormalna, kiedy jem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem się dziwią że maja problemy ze zdrowiem i że faceci wola te grubsze (wolą bo u nich jest na czym oko zawiesić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - za bardzo ci nie pomoge, bo po sklepach nie chodzilam, jestem praktycznie caly czas w hotelu. Wyszlam do sklepu raz i ok kupilam za niecale 3 funty, paczke jablek chyba za 2.5, pollitrowa woda 0.5 funta i jeszcze wzielam 0.5 kg winogron za jakies 1.5 funta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - ale czasem jak sie patrzy na te wszystkie szczuple modelki, to mozna popasc w kompleksy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neueve dziękuję:) niektóre szczupłe są ładneg niektóre grubsze też waga raczej nie ma nic do znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy piekne, to kwestia gustu, ale zgrabne sa. :P Oczywiscie nie mowie o tych, ktore wygladaja jak zywe szkielety, bo to jest dla mnie przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasik - i to jest najlepsza odpowiedz ;) Jesli znajde chwilke czasu i wyrwe sie z pracy, to wstapie to jakiegos sklepu i popatrze jeszcze na ceny chleba i podobnych rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi, bez przesady. Kazdy cos ma, tylko niektorzy tego nie ujawniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neueve naprawdę? Dziękuję:) bo właśnie nie wiemy ile ona ma zabrać pieniędzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - tak, pewnie. :) Postaram sie wyrwac, chociaz na 10 minut. Levvi - a ja uwazam inaczej :D Miec i nie uzywac, to co innego niz nie miec wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×