Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Nueve -> to nie auto że można mieć i pokazać a niekoniecznie używać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - kiedy patrze na to co robilam kiedys albo i nawet zupelnie niedawno, to jestem pewna, ze w tych chwilach to ja niekoniecznie uzywalam rozumu. A mimo tego ten rozum posiadam i czasem potrafie zrobic z niego uzytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasiku, powiedz mi dokladnie o jakie ceny ci chodzi, dobrze? :) Bo zaraz wyskocze do tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb,woda,jakiś sok,coś do chleba, nie wiem może coś słodkiego:), a jogurt jakiś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. :) Mam nadzieje, ze o niczym nie zapomnialam. - jasny chleb kosztuje gdzies kolo 1 funta, - woda 1.5-litrowa niegazowana (to byly najtansze na jakie trafilam) 0.60, a gazowana 0.80 - sok w kartoniku jakies 1.30 - podejrzewam ze twoja siostra je mieso, wiec sprawdzilam szynke w plastrach, 100 gramowe opakowania, cena waha sie miedzy 2-4 funtami - ser zolty, 150 gramowe opakowanie, jakies 1.80 -jogurt 0.60, widzialam jeszcze desery Cadbury za 0.80 - jakies batony ok. 0.50 - te wieksze czekolady Cadbury 3.30, mniejsze 1.40 - ciastka gdzies miedzy 1.50 a 2 funtami - Pringlesy jakies 2 funty Tyle mi sie udalo zmiescic na karteczce, latalam po sklepie jak szalona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net szlag mi trafił, Wy dalej dyskutujecie drodzy moi? Jak tam humorek? Levi, nie zagrałbyś w CS'a ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - nie wierze, ze w Polsce jest duzo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> adekwatnie do płac to w sumie jest podobnie jeśli chodzi o jedzenie ale jeśli chodzi o inne rzeczy to jest na pewno taniej Plum -> kusi S2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już:) dziękuję bardzo;-) ceny cóż trochę wyższe niż w polsce ale da się przeżyć ale przynajmniej jakos względnie wiemy ile to kosztuje. Moja siostra też dziękuję:) cs to taka strzelanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasiku - nie ma za co. :) Pogoda w Londynie dzis okropna 😭 Nie pamietam, kiedy ostatni raz w maju tak zmarzlam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez okropne chmury. Do tego wykazalam sie niesamowita inteligencja i wyskoczylam w sukience, normalnie jakby bylo ze 30 stopni na dworze. Na szczescie sie nade mna zlitowali i teraz laze w za duzej bluzie, wygladajac przy tym jak jedno, wielkie nieszczescie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Levvi ma slonce, a my marzniemy. Taka jest sprawiedliwosc na tym swiecie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi turyści pewnie tak mówią ze względu na krajobraz i mieszkańców nie na pogodę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - na chwile obecna, to strasznie ci zazdroszcze :) kontrabasik - non stop doprowadzasz mnie do smiechu. :D Wlasnie sie wydarlam, zeby kolega do mnie przyszedl, bo musze sprawdzic czy jest przystojny. On mi powiedzial ze skoro jeszcze tego nie zauwazylam, to jest ze mna zle, a on juz sie bardziej nie rozbierze, bo jest naprawde zimno. To, ze zdjal bluze powinno mi wystarczyc. :classic_cool: Ale w szpilkach i za duzej sportowej bluzie wygladam niesamowicie, tylko sie zalamac. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe do śmiechu?:) cieszę się że potrafię rozbawić szkoda tylko że jestem tego nieświadoma kiedy to robię:p czyli kolega przystojny:) i tak pewnie ładnie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×