Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

zdrady? Żeby wybaczyć zdradę trzeba mieć bardzo niską samoocenę...żeby zdradzić trzeba być kompletnym........słowo nieeecenzuralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście ja używam do myślenia tego i tego choć tego mniejszego rzadziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasik - to mam nadzieje, ze wam sie uda :) A co do tych zdrad, no to coz, mozna na ten temat dlugo dykutowac. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję. Ale co do zdrady to zdrada to jest zdrada nie ma o czym dyskutować. levi to dobrze że używasz rozumu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada to zdrada, oczywiscie, ale ludzie wybaczaja.I niekoniecznie dlatego, ze sa tak bardzo niedowartosciowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba też mieć na uwadze że są tacy co akceptują seks pozamałżeński ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można akceptować że ukochana osoba z kimś innym.....cóż dla mnie to niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - no tak, tacy tez sa. :D kontrabasik - mozna, jak widac. Czasem to dlatego, ze kocha sie "za bardzo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> a czasem dlatego bo to kogoś podnieca lub jako urozmaicenie w seksie ewentualnie po prostu lubi się współżyć w większym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy po prostu nie sa stworzeni do zwiazkow. Nic raczej tego nie zmieni. Jako przyklad moge podac siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam misie, widze dobry temat macie: zdrada. Moim zdaniem jeśli kogoś sie kocha, to nie ma mowy o zdradzie, prawdziwa miłość między dwojgiem ludzi automatycznie powinna wykluczyć zdrade. Kocham, nie zdradzam, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks to tez "skladnik" zwiazku. Jesli w zwiazku brakuje polotu, to ludzie zdradzaja, dla urozmaicenia, dla tego dreszczyku emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum, mowisz do nas misie i czuje sie jak w domu :D Ja szczerze mowiac, nie lubie rozmawiac o zdradach - dla mnie to dosc drazliwy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze pozytywne ;) Nie mam juz sily na Londyn, nerwy mnie zzeraja, na chwile obecna nie cierpie tego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro. :D Ale dzisiaj z nerwow nie wyrabiam. Jak mi teskno do Barcelony 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że odpoczniesz po powrocie i porządnie sie odstresujesz. No i piwka sie napijesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum, dzisiaj sie okaze, w jakim humorze wroce do Barcelony. Jak bedzie dobrze, to z piciem nie bede czekala do powrotu :D Co do odpoczynku, to odpoczne, nawet do Polski prawdopodobnie sie wybiore. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum ma rację kocha się to się nie zdradza nawet jeśli czegoś nam brakuje nie należy drugiej osoby ranić. A jak tam dzisaj z pogoda?bo u mnie pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tego Ci życze, czyli odpoczynku i relaksu, a do kraju wpadniesz do rodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest brzydka. Chmury, wieje, czyli jednym slowem znow marzne :O Dziekuje Plum i wzajemnie :) Do kraju do rodzinki, no i pewnie znow troche pojezdze, zeby pospotykac przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - niestety, w gory raczej sie nie wybieram. Nie te rejony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasiku tu nie chodzi o zranienie ukochanej osoby, miałem na myśli to, że jeśli kogoś kocham, całym serduchem, to nawet mi w glowie nie zrodzi sie mysl o zdradzie, skoku w bok, zasmakowania czegos innego, jakze tak skoro kocham. Byc moze nie mam racji ale tak interpretuje milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum dobrze interpretujesz może ja źle napisałam ale dokładnie tak samo myślę co do zdrady ale przecież są różni ludzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×