Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

są różni, zgadzam sie. Natomiast co do pogody to u mnie leje od rana, a w nocy burza była kapitalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina sie ucieszy na pewno, zreszta sama sie ciesze. Tylko za dlugo raczej nie posiedze, na razie nie mam jeszcze niczego dokladnie zaplanowanego. Na pewno jeszcze bede chciala z przyjaciolmi gdzies wyskoczyc na wakacje. Co do cieplych ubran, to nie zapomne, a nawet jesli bym zapomniala, to nadal w domu mam swoja szafe i na pewno cos zostalo. W Londynie mnie poratowali, to i w Polsce tez poratuja. Ale postaram sie nie zapomniec. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy macie juz jakies plany wakacyjne? ;) Bo u mnie jak na razie jest plan zeby wyjechac, ale celu podrozy brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rwanie czeresni śliwek i jabłek na wakacje nie mam zgody rodziców mam pracąować jeśli chcę żeby mnie utrzymali na studiach. Nie mam im tego za złe trochę mi smutno ale trzeba szanować ich decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze uda ci sie gdzies chociaz na weekend wyrwac? :) Zawsze to jakas odskocznia. Z nerwow jestem okropnie marudna. Muzyki mi jakiejs brakuje, a nawet nie wiem czego posluchac, bo wszystko mnie denerwuje jeszcze bardziej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - chyba pozostane przy Metallice. I jeszcze wlasnie mi sie przypomnial moj ukochany zespol z dziecinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dalej, Levvi, wymieniaj. Porownamy nasze muzyczne upodobania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - a co do krzyków to sobie posłuchaj Nightisha, Theatre Of Tragedy, Epica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - mam wszystkie plyty Nightwisha na polce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Levvi, pierwsze, ktore przyjda ci do glowy. Ja tez wielu rzeczy slucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Levi znam a krzyki to dla mnie śpiew kobiet na kanałach muzycznych czyli pop źle mnie zrozumieliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze Samael, Rammstein, Sonata Artica, Korplikani, 3 Dors Down, filmowa muzyka, Coma, Iron Maiden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do popu to ja jestem wielka przeciwniczka. Jak slysze Lady Gage, Rihanne, czy inne popularne teraz wokalistki, to mnie skreca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iron Maiden jak najbardziej. U mnie jeszcze niesmiertelna Nirvana, wczesniej wspomniane Metallica i Nightwish, Lep Zeppelin, AC/DC. Z nowszych formacji; jestem zakochana w glosie wokalisty Kings of Leon, czasem nawet 30 second to Mars poslucham. A co do muzyki filmowej, to Hans Zimmer to moja kolejna, muzyczna milosc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Hiszpanii to przewaznie sluchaja tragicznej muzyki. Istna masakra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu też samej tragicznej:( ja się czuje strasznie bo jestem po szkole muzycznej a tu nie można normalnej muzyki posłuchać:( i klasyczną bardzo lubię co wśród młodych ludzi raczej jest niespotykane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans Zimmer, Clint Mansell i Enrico Morricone - to moim zdaniem 3 największych twórców muzyki filmowej ;) A Davy Jones Zimmera i Requiem for a dream Mansella wymiatają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż sfrustrowane dzieci jakoś chcą podbudować swoja samoocenę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×