Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Tak samo mialam po przyjezdzie do Hiszpanii. Ja, biala jak sciana, a tu takie slonce. Stracilam jasna karnacje na wieki 😭 Obawiam sie, ze dzisiaj tez. Ale mam zamiar sie pilnowac, bo dzisiejszy poranek to bylo... no cos niesamowitego. A tak ogolem, ogladalas mecz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nawet pierwsza połowę komentowałam z paroma osobami na kafe:) mecz był dobry ale myślałam że więcej wygrają:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie spodziewalam 2:1 (to optymistyczne zalozenia) albo dogrywki i karnych. Ale, tak czy siak, mecz byl niesamowity. Pokazali piekny futbol i co najwazniejsze, nie bylo takich jazd, jak przed kazdym Gran Derbi. Kolezanka do mnie dzwonila tuz po meczu i opowiadala jak ludzie stoja na ulicy i placza. Zreszta, tez wylam jak potluczona. :D Miasto podczas fiesty bylo niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć misiaki! Barcelona wygrała ale ja sie pytam gdzie mój Inter Mediolan:( jak sie macie? Jak humorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inter? Ja z Serie A mam nie po drodze, ale ta potrojna korona z 2009/2010 to bylo cos. :D O samopoczucie nawet nie pytaj. Jestem zmeczona, rozsadza mi glowe i jeszcze okropnie plecy mnie bola po dzisiejszej nocy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasiku u mnie dobrze, i ja odpoczywam i czekam...;) ale zaraz wroci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu odpoczywac, kiedy w Barcelonie jedna, wielka impreza? :classic_cool: Nie byloby sympatycznie przepuscic taka okazje, w koncu mistrzostwo to mistrzostwo. :D Jesli obudze sie dzisiaj u siebie, to bedzie dobrze, a jak w lozku, to juz w ogole bajka. Moje priorytety sa dzis zatrwazajaco beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jedna wielka impreza hm? Zazdroszcze Ci Nueve, musi tam w Barcelonie byc wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum - dla fanow Barcy cos niesamowitego. Ale tubylcy dzisiaj normalnie pracuja, tylko w niedziele byla fiesta. Za to turysci maja szczegolna okazje to wybawienia sie na imprezach. Tak, jest wesolo, tak wesolo, ze niektorzy sypiaja po 2 godziny i budza sie w wannie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano Kontrabasiku uciekla, ale wroci za jakies 10 minut, polazla do sklepu, a ja mam niespodzianke dla niej, dlatego jak tylko wroci to ja zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum - wiadomo bylo, ze jakies zamieszki beda. Porzucali butelkami i chyba gdzies okolo 100 osob jest rannych, nie pamietam dokladnie. Ale nie bylo wcale tak zle, policjanci w miare sytuacje opanowali. Zreszta, z tego co slyszalam juz od piatku bylo niespokojnie, bo probowali przegonic demonstrantow z placu Katalonskiego. kontrabasik - no tak jakos wyszlo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, bardzo ladnie. A jak uslyszalam "wstawaj do pracy", to juz w ogole bylo ladnie. Chociaz w sumie, nie bylo tak zle, gorsze rzeczy sie robilo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe? Chyba normalne ;) A czasem tak mysle, ze w moim wieku, juz nie powinnam sie tak zachowywac. Chyba caly czas jestem na etapie 17-latki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przecież młoda jesteś:) poza tym przyjdzie odpowiedni czas to się opanujesz:) no tak masz fajne życie i z mojego punktu widzenia wcale nie jest normalne:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje, ze sie opanuje. :D Moj 20-letni przyjaciel jest chwilami bardziej odpowiedzialny niz ja. Ale tylko chwilami :classic_cool: Niee, co w nim takiego nienormalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe normalne normalne:) chodziło mi o to że dla mnie to jest nierealne bo jestem całkowicie zależna od rodziców:-p to życzę miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi rodzice bardzo w zyciu pomogli, ale cenie sobie niezaleznosc. Jak pojedziesz na studia, to tez duzo sie zmieni, zobaczysz :) Dziekuje i wzajemnie ;) Masz juz jakies plany na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×