Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

O, buty idziesz kupic? A masz juz jakies wybrane? :) W sumie tez by mi sie przydaly zakupy... Tak, ucieklam i pojechalam do siebie, a potem sobie uswiadomilam, ze nie zabralam torebki i wracalam. :O Ja jak na razie nie mam planow. Rozkoszuje sie wolnym i bede sie obijac. Pogoda jest brzydka, wiec nie chce mi sie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe też tak miałam tylko ja zostawiłam torebkę w autobusie miejskim i potem miałam problem ja odzyskać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odzyskalas ja w koncu? Ja na szczescie zostawilam u przyjaciela w mieszkaniu, ale niezle sie ze mnie nabijal jak po nia wrocilam. Droga do domu, zamiast 20 minut, zajela mi ponad godzine :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było w zimę:( szczęście w nieszczęściu następny przystanek to była stacja więc miał dłuższy postój tam to zdarzyłam:) nie dziwię się koledze:). Przepraszam za pytanie ale mi się nie wyświetla czy widać wstawiane minki bo nie wiem czy sens w ogóle je robić jeśli się nie wyświetlają.....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miala duze szczescie, ze ja odzyskalas. :) Ja kiedys zgubilam paszport w pociagu. Jak sie zorientowalam, to prawie zawalu dostalam. Ale na szczescie ktos mi ten paszport odeslal. Tak, minki sie wyswietlaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nie robie nic. :D Nastawiam sie psychicznie na wyjazdy i ciesze ostatnimi dniami wolnego. To smacznego :) Czeresnie w Hiszpanii sa gdzies tak od poczatku maja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wielkie szczescie, sama nie moglam uwierzyc, ze ktos mi ten paszport odeslal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - Anglia, Usa, Wenezuela, Polska. Na tym sie najprawdopodobniej skonczy ;) Levvi - Ilez mozna, nie nudzi cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, w sumie mozna pracowac w domu. Ale ja bym chyba tak nie mogla, po paru dniach bym oszalala, nie wyobrazam sobie pracowac tak samemu, bez innych ludzi. A wlasnie, ogladal ktos z was moze "The beaver"? Bo nie wiem, czy sie nie wybrac na to kina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odganiam ptaki od czeresni z wiatróweczka sobie chodzę:) wiesz co u mnie po podwórku dziś latała duża zielona papuga i właśnie wyczytałam że do europy sprowadziło się ok 50tys papug:) :) fajnie :) ale byłam w szoku jak ją zobaczyłam;-) a u ciebie co słychać? Jak żyjesz Adamie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×