Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Zyje :P Ledwo, ale zyje. Noc spedzilam, no... no, w lozku :D Opisywac dokladniej chyba nie musze? :D Tylko do domu mi sie nie chce wracac. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie w swoim :D Do swojego mialam za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżku* dopiero teraz zauważyłam błąd:p dobra już nie wnikam w czyim:p ale czuć się lepiej czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w co tu wnikac? :D Bylam trzezwa. To znaczy nie, trzezwa nie bylam. Bylam jeszcze swiadoma tego co robie, o. :classic_cool: W sumie lepiej sie czuje. Dostalam obiad, miejsce na kanapie, komputer i wode. Warunki mam sprzyjajace, wiec niedlugo powinnam byc "zdrowa". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś sobie załatwić służącego to by ci się lepiej wracało do zdrowia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwile obecna mam sluzacego, tyle ze on nie jest swiadomy tego, ze jest moim sluzacym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sobie radzic. :D A ze on sie nie potrafi domyslic, no to coz... jego wina. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasiku, gdziez tam znowu biedny. Niech sie cieszy, ze z nim siedze w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranic? Ale w jakim sensie? Jak urzadzil impreze, to niech sie teraz ze mna meczy. A jak mi zrobi kawe, to tez mu sie nic nie stanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik -> po pierwsze faceci (a przynajmniej ja) czasami lubią usługiwać kobiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tylko ja to zrozumiałam źle bo myślałam że chodzi o to że w świecie Neueve jest facet któremu na niej zależy a ona to wykorzystuje.....przepraszam za błędna interpretację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo usługiwać to po prostu szczere opisanie tego o co tu chodzi :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasiku - az taka zla, to ja nie jestem :D Chociaz wlasnie uslyszalam, ze jestem okropna, bo zaciagnelam go do sprzatania, a sama nic nie robie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć misionki, ja tam lubie usługiwać mojej pani, lubie gdy czuje sie kochana, i wie że ktoś o nią dba, ale co u Was? U mnie burza kapitalna, piorun za piorunem, to lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum 🖐️ U mnie niestety pada 😭 A ogolnie w porzadku, "lecze sie" i znecam nad czlowiekiem, zeby posprzatal w domu :D Zawsze mnie smieszy twoja radosc z burzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie burzy. Nie lubie deszczu, burzy i zimna. Upal mi pasuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w sumie nic smiesznego. Po prostu jeszcze nie spotkalam nikogo, kto kochalby burze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz mi sie pochwalcie co ostatnio czytaliscie :D Musze nabyc jakies ciekawe ksiazki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale się zmęczyłam podlewałam wszystko co się da bo u mnie taka duchota i susza że nie wiem i nic nie zapowiada deszczu:( . Neueve a jakiego typu książki czytasz? Bo romansideł nie znam żadnych:p hehe szkoda że mi nikt nie usługuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci polece kryminały ok?:) bo tylko takie książki czytam:) więc: wszystkie książki Joe alexa:) Patric Quent "sześć tygodni w Rena", "mój syn morderca?","fatalna kobieta" i inne tego autora:) . No i książki Jewffery Davwera kolekcjonera kości chyba każdy zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×