Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przewrazliwina007

36-37tydz wyniki usg... !!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość przewrazliwina007

witam bardzo bym prosiła o wymiary waszych malenstw w 36-37 tygodniu ciazy moj ma jakas wielka glowe ;/ ogolnie sie strasznie martwie czy te wyniki sa przyblizone do innych dzieciaczkow bedacych w tym okresie bpd-89mm hc-319mm ac-328mm fl-70mm waga- ok 2956g lekarz ktory robil usg to byl jakis mruk... nic od niego nie moglam wyciagnac prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje dziecko
Jest za male jak na ten tydzien ;( I za duze wymiary glowy :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfregre
http://mediweb.pl/interactive/calc28.php tu masz normy wg siatki centylowej główka jest ok, reszta też. Aha i dodatkowo można obliczyć w przybliżeniu długość bobasa. Liczy się FL*7 u ciebie 70mm*7= 490mm=49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfregre
aha i jeszcze stosunek FL do BPD powinien wynosić od 71 do 87% u ciebie jest 78 więc idealnie nie stresuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwina007
gfregre--- dziękuję za odpowiedz i bardzo przydatne informacje :) panikara ze mnie bo to mój pierwszy bobas, lekarz mi sie straszny trafił (w pewnym momencie pomyslalam ze jakas niemowa...) zadawalam pytania ale nie dostałam zadnej odpowiedzi, a u prowadzącej wizyte mam dopiero za pare dni jeszcze raz dziekuje za odpowieedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×