Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość <ofiara losu>

JAK MAM POZNAĆ FACETA, O CZYM Z NIM GADAĆ???

Polecane posty

Gość <ofiara losu>

Jestem osoba raczej nieśmiałą i małomówną. Zawsze tak było. Chciałabym poznać faceta, ale nie wiem jak. Nie mam czasu i z kim chodzić np na imprezy, wszystkie moje kolezanki sa już po slubie, mają dzieci i nie mają czasu na takie rzeczy, nie mam żadnego kolegi. W ogóle bardzo rzadko spotykam sie nawet z koleżankami (jak wspomniałam wyżej nie mają czasu za często), a ja siedze jak kołek sama w domu, chciałabym kogoś poznac ale jak? Zalożyłam sobie nawet profil na randce. pl. Paru facetów sie do mnie odezwało, ale ja nie odpisuje bo nie wiem co mam im pisac. Nie mam żadnych zainteresowań, zawsze byłam tylko do usług męża (pranie gotowanie, sprzątanie, praca), z mężem też mało gadałam, ale jemu to posowało bo miał spokój ode mnie. Nie mam ciekawych tematów do rozmów. Czasami jak mój były mąż przyprowadzał kolegów, próbowali ze mną gadać, ale ja odpowiadałam tylko jednym zdaniem i koniec. Ogólnie w towarzystwie facetów czuje sie jakby ktos mi włożył kij w plecy i kołek do gardła. Jest mi z tym bardzo głupio. Jak mam poznac kogoś skoro nawet nie umiem z nim pogadać? Ten ktoś uzna mnie za dziwaczkę i ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×