Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekam.na.ciebie

Zanikające objawy ciążowe.

Polecane posty

Gość czekam.na.ciebie

To już początek 6 tygodnia ciąży. Do wczoraj miałam wyraźne objawy ciążowe. Ból piersi, lekka zgaga, "ból brzucha". Dzis rano wszystko jakby ręką odjął.. W środę jestem umowiona na usg. Cały czas jestem na lekach podrzymujących ciąże ( wczesniej poroniłam)..chyba nie przeżyję do środy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie powiedział,
że przez całą ciążę masz mieć objawy ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam.na.ciebie
Wiem. Ale to był dopiero poczatek ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks i lily
ja mialam tez tak na poczatku, to chyba tez byl akurat 6 tydz.- bol piersi zanikl, mdlosci nie mialam od poczatku w sumie, kika dni doslownie i to wieczorem. Tez sie martwilam, czy wszystko jest ok. pamietam, ze do wizyty mialam jakis tydzien i bardzo sie stresowalam. Ale okazalo sie ze jest wzystko ok :) U Ciebie tez bedzie dobrze- nie martw sie, to nie wskazane teraz. Czytalam na roznych forach, ze czasem tak jest po prostu i to nie zawsze oznacza najgorsze. Tak wiec trzymaj sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam.na.ciebie
Dziękuję za lekkie podniesienie mnie na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks i lily
z tym ze u mnie wszystko przebiegalo normalnie, tzn. ciaza rozwijala sie prawidlowo i nigdy wczesniej nie poronilam. Ale nie martw sie kochana! na pewno wszystko bedzie ok. Jakbys bardzo sie stresowala, to moze idz w poniedzialek do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna,po 30stce
ja nie mialam zadnych objawow ciazowych do drugiego miesiaca.potem lekkie mdlosci,ktore trwaly zaledwie kilka dni i po 4 miesiacu bol glowy. takze sie nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie...
hej ja równiez miałam takie ustanie objawów ciazy, jak zazywa sie witaminy dla ciezarnych to uzupelniamy te braki i objawy są słabsze. i szczerze powiem ze prawie całą ciaze lekko przeszłam... a na poczatku było strasznie bo i wahania nastroju i zachcianki, mdłosci itd a po jakichs 2tyg ststematycznego zazywania witaminek (bralam elevit) ustapiło wszystko, jestem juz w 9mies :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks i lily
powiem Ci jeszcze, ze przeszukiwalam rozne fora, chcac sie cos dowiedziec na ten temat i przewaznie u wiekszosci dziewczyn nie dzialo sie nic zlego. Wiem, ze sie martwisz i to pewnie bardziej niz ja sie martwilam ale chociaz sprobuj myslec pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie powiedział,
na pewno wszystko będzie dobrze, myśl tylko pozytywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks i lily
taka jedna po 30tce- no tak Ty nie mialas do 2 m-ca ale to nie to samo. Wiem co mowie bo strachu sie najadlam. najpierw masz objawy, odczuwasz dolegliwosci a nagle z dnia na dzien wszystko przechodzi. A ty glupiejesz bo nie wiesz co sie dzieje. Przyzwyczailas sie do tego a tu nagle nic nie ma, tylko strach ze dzieje sie cos niedobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam.na.ciebie
Dzięki dziewczyny. Postaram się myslec pozytywnie..chociaż tak ciężko gdy juz sie raz poronilo. Nie mam wpływu na to co sie dzieje. Biorę hormony, oszczedzam sie..duzo spie..ale prace mam stresującą i duzo sie w niej dzieje. Jakoś zleci do srody. Nie chce isc do innego lekarza..już spotkałam "partaczy" na swojej drodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna,po 30stce
maks i lili-to prawda-choc ja czekalam na te objawy i tez na poczatku sie martwilam bo ich wogole nie mialam. w tamtym momencie wolalam miec takie co sie pojawiaja i znikaja-na prawde. a dodam-nie bralam zadnych witamin przez cala ciaze.wyniki byly w porzadku to nie bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam.na.ciebie
Jestem przerazona. Nawet w brzuszku mnie "nie ciagnie".. Wziełam poranna dawkę hormonów..nie chce i nie lubie panikowac ale wiem, ze moze sie zdarzyc, ze ciąza przestała sie rozwijac. Musze dotrwac do srody.Bede silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxy30
Witam Autorko Ja mam prawie tak samo tzn jeszcze przed testem mnie mdlilo ale tylko pare dni, potem przeszlo, mialam wilczy aptetyt i wieksze checi na spanie i oczywiscie bol piersi i wzdecia. Teraz zostal mi tylko bol piersi i tez sie zaczelam stresowac czy wszystko jest w porzadku. Zrobilam bete nawet pare dni temu i przyrasta wiec mam nadzieje ze jest ok. Do gina ide we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam.na.ciebie
Witam Cie, trzymam kciuki by było u nas dobrze. Bierzesz jakies leki? Który tydzień ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxy30
Biore witaminy dla kobiet w ciazy i od razu dostalam Duphaston, moze ze wzgledu na wiek moze ze wzgledu na to ze dlugo sie staralismy. Jutro zacznie mi sie 8tydz. Poza tym kompletnie nie czuje sie jak na ciaze, piersi mnie bola, mam wzdecia i czasem bol jak na miesiaczke. A tak czuje sie rewelacyjnie co powinno mnie cieszyc a tak troche martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×