Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marcelaa

brazowe plamienia przed okresem

Polecane posty

witam serdecznie... pisze o tym problemie bo wiem ze wiele z nas mialo z nim doczynienia... tak wiec zaczne od tego ze mam 21 lat i pol roku temu urodzilam blizniaki nigdy nie mialam regularnych miesiaczek ale teraz zaniepokoil mnie fakt ze okres spoznial mi sie ponad tydzien zrobilam test wyszedl negatywny za 3 dni powtorzylam po raz kolejny tez wyniki negatywny ... ( dodam ze bardzo obawialam sie ciazy narazie starczy mi dzieci moze w przyszlosci zdecyduje sie na jeszcze jedno ale jeszcze nie teraz) takze na kilka dni przed wystapieniem okresy zauwazylam u siebie brazowa wydzieline bez zapachu z domieszka malej ilosci krwi... za dwa dni dostalam okresu... nie wiem co o ty myslec czytalam ze takie plamienia zdazaja sie we wczesnych ciazach i wskazuja na poronienie ale ja robilam 2 testy wyszly negatywne dostalam okresu wiec sama nie wiem co o tym myslec... dodam ze bardzo sie stresowalam tym iz moze to byc ciaza a podobno od takiego myslenia okres spoznia sie jeszcze bardziej i powiem ze to prawda przestalam myslec o ciazy po zrobieniu 2 testu i okres dostalam po 2 dniach :)prosze o komentarze ... napiszcie kobitki co to moze znaczyc i jak to bylo u was jesli mialyscie podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×