Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama niemowlaczki

Niemowlak z katarem- prosze o poradę

Polecane posty

Gość mama niemowlaczki

Moje dziecko ma katar od środy. Na początku byl lejący i łatwo się odciągał. W piętek wzięłam dziecko do pediatry, która zleciła inhalacje i wodę morską do noska i zyrtec. W sobotę nie mogłam odciągnąć dziecku a slyszalam, ze coś charczy. Pojechałam do pediatry, który dał mi skierowanie do szpitala. Pojechałam do szpitala, zbadali dziecko, odciagneli dużo wydzieliny ssakiem i odesłali nas do domu. Dziecko przespało po tym odciąganiu 10 godzin bo nadrabiało zaległości. Potem calą noc się dławiło bo znów katar się zebrał, a ja nie mogę niczym tego odciągnąć. Mam gruszkę, fridę, katarek i niczym to nie idzie. Wymiotuje i ulewa jakąś wodą, ale nie ma tego dużo ale przy tym wydaje odgłosy jakby się dusiło. Co ja mam robić jak nas wczoraj odesłali z tego szpitala? Powiedzieli, ze to tylko katar! A ja nie mogę odciągnąć i pomóc dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmkm
połóż na kolanach i oklepuj delikatnie plecki od dołu do góry po obu stronach żeby wydzielina szybciej wyszła i nie przeszło na oskrzela, a do spania kładz z główką wyzej, tzn. np podłoz cos pod poduszke. mozesz tez ukladac częsciej na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulsss
woda morska (dość dużo), odczekjesz 30 sek az trochę spłynie i odciągasz Frydą... jak dalej charczy to powtórka z rozrywki... Robiłam tak i działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwa

Warto zerknąć na inhalatory Sanity bo to polska marka, ceny sensowne, myślę że będziecie zadowoleni. W ofercie jak macie dzieci także specjalny inhalator dla dziecka o fajnym wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×