Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucyjka

okulary dla 3-latka

Polecane posty

Do mam malych dzieci (3-5 lat), ktore musza nosic okulary /opaske na oku - jak sobie radza wasze maluchy z okularami? Szybko sie przyzwyczaily? Polubily? Protestuja? Jak sie zachowuja inne dzieci w stosunku do nich (np. w przedszkolu). Mialyscie jakies problemy na wizycie u okulisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek zaczal nosic okulary jak mial 2lata i 2miesiace,troche zdejmowal,ale krotko-dopoki sie nie zorientowal,ze lepiej w nich widzi:)czasem nie chcial chodzic,ale tlumaczylam,prosilam,nie zmuszalam i jakos dawalismy rade,nosil tylko rok i pare miesiecy,zeza juz nie ma,a okularki zostaly na pamiatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tundra
mój ma 2 lata i od niedawna nosi. u nas było o tyle łatwiej że ja też noszę i on zanim je miał to wszystkim mówił że będzie miał okulary jak mamusia no i sam je sobie wybrał i nosi chętnie, gorzej jest gdy trzeba oko zasłonić. na początku bronił się nogami i rękami przed tą zasłonką ale teraz już jest coraz lepiej bo zaczynałam zasłoniać na krócej niż lekarz zalecił żeby się przyzwyczaił no i za to że tak ładnie teraz daje zasłoniać to jeden dzień w tyg ma "wolny' od zasłonki ale okulary nosi cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×