Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niegdyś samotna.........

Różnica między dziecmi.

Polecane posty

Gość niegdyś samotna.........

Wyszłam za mąż będąc samotną matką, mój mąz kochał moje dziecko (syn) baardzo , ale wszystko się zmieniło kiedy zaszłam w kolejną ciążę z moim mężem. Kiedy urodził się drugi mój syn, a jego pierwszy to mój mąż zaczął faworyzowac swojego syna. Strasznie z tego powodu cierpię i cierpi mój starszy syn. Jemu nic nie wolno, ma byc posłuszny i zawsze wszystko co złe jest odrazu na niego, natomiast mlodszy syn to oczko w głowie tatusia. Zastanawiam sie czy nie odejsc.... bardzo kocham swojego męża,to takie skomplikowane.... Jeśli odejdę to starszy syn będzie miec spokój , a młodszy będzie miał na odwrót....Jeśli zostanę to będzie na odwrót! Nie wiem co robic! W takiej sytuacji niezależnie co wybiorę, to zrobie tym krzywdę, albo jednemu synowi albo drugiemu. Poradźcie coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
A próbowałaś rozmawiać o swoich spostrzeżeniach z mężem? Być może jest tak zaaferowany,że został biologicznym ojcem,iż nie dostrzega problemu.W wolnej chwili usiądzcie we dwoje i na spokojnie wytłumacz mu,że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i bardzo cię to niepokoi.Zaznacz,że masz na uwadze dobro obu synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga k2008
Jej współczuję bo ja mam tak jak ty tylko mam 2córki jedna z nim a druga z innym ale kocha je obie tak samo nieraz mysle ze starsza bardziej niz biologiczną młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga k2008
Ale jak planowaliśmy dziecko to mowilam mu w prost ze biada jeśli bedzie gorzej starsza traktował to odejdę i tylne bo nie pozwolę na to by jedno bylo lepsze od drugiego na poczatku jak młodsza zaczęła jesc lizaki mial zawsze dwa jeden taki drugi inny powiedzialam mu ze maja byc Zawsze wszystko takie same i tak jest czy spodenki bluzki sukienki kupujemy takie same by nie bylo ze jedno lepsze drugie gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×