Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

indis

prosze o pomoc w niemieckim

Polecane posty

witam, czy bylby ktos wstanie pomoc mi w napisaniu 10 zdan po niemiecku na temat Dlaczego ludzie pracuja coraz wiecej ? Mam z tym jezykiem problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtenaSSS
Klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak za 50 zł
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z angielskim bym sobie poradzila ale ten niemiecki jakos mi nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtenaSSS
pomogłabym Ci ale jestem poziomem niżej od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dla mojego brata , prosi mnie o pomoc a ja z tym jezykiem akurat sobie nie za bardzo radze a brat niby w 3 klasie ale poziomem jezykowym na pewno nizej od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos moglby chociaz to przetlumaczyc? Ludzie pracują coraz więcej aby mogli godnie żyć. Zarobki nie wystarczają na utrzymanie dlatego wiele osób dorabia. Praca z całą pewnością daje nam możliwość godnego życia. Jeśli mamy pracę mamy pieniądze. Pieniądze dają nam możliwość życia w luksusie. Powodem dodatkowej pracy jest też chęć rozwoju zawodowego. Zależy nam na zdobywaniu nowych umiejętności. Dzięki pracy pogłębiamy swoją wiedzę. Odkrywamy również swoje talenty. Poza tym ludzie po prostu lubią pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririirriir
Die Menschen arbeiten immer mehr, dass sie in Wrde leben kann. Das Ergebnis sind unzureichend zu halten so viele Menschen Blutegel. Jobs sicherlich gibt uns die Mglichkeit auf ein menschenwrdiges Leben zu fhren. Wenn wir Arbeit haben wir das Geld. Geld gibt uns die Mglichkeit, in Luxus zu leben. Der Grund fr diese zustzliche Arbeit ist auch ein Wunsch fr die berufliche Entwicklung. Wir wollen neue Fertigkeiten zu erwerben. Dank der Arbeit ihr Wissen vertiefen. Entdecken Sie auch ihre Talente. Darber hinaus Menschen wie an die Arbeit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pomoze :) trudno jakos sobie dalam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririirriir
Die Menschen arbeiten immer mehr, dass sie in Wurde leben kann. Das Ergebnis sind unzureichend zu halten so viele Menschen Blutegel. Jobs sicherlich gibt uns die Moglichkeit auf ein menschenwurdiges Leben zu fuhren. Wenn wir Arbeit haben wir das Geld. Geld gibt uns die Moglichkeit, in Luxus zu leben. Der Grund fur diese zusatzliche Arbeit ist auch ein Wunsch fur die berufliche Entwicklung. Wir wollen neue Fertigkeiten zu erwerben. Dank der Arbeit ihr Wissen vertiefen. Entdecken Sie auch ihre Talente. Daruber hinaus Menschen wie an die Arbeit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririirriir
tumaczy tłumaczy,jak ktos jest tumanem i mysli ze na serio ktos mu pomoze na forach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie musisz mnie obrazac bo ja na niejednym juz komus pomoglam wiec nie rozumiem dlaczego tak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririirriir
pewnie ze nie musze, i nie obrazam:))) z moich ust to jeszcze nie obraza:)) jesli masz problem przetłumacz sbie z translatora i " udoskonal" bardziej prostymi słowami/zdaniami....tak zeby wygladało na 3 kl technikum:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×