Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanko /.

Czy wypozyczacie samochody?

Polecane posty

Gość mam pytanko /.

Czy Wy/wasi znajoi/rodzina korzystacie z wypozyczalni samochodow? Jesli tak to kiedy, w akich sytuacjach? Jakie to auta? Pytam, bo oddalam samochod do lakiernika na 3 tyg, i chcialam na te 3 tyg wypozyczyc auto. Znalazlam tylko wypozyczalnie z autami typu passat, mondeo, mercedes z 2010 roku, cena 300 PLN za dobe :/ Ne ma aut malych, tanich - mi potrzeba tylko transportu do pracy. A za taka cene to dziekuje... Pozyczacie samochody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za granica tak
w Polsce nie bo jest drożej, wole wziąć auto od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za granica tak
to drogo, ja na Teneryfie miałam clio na 16 dni za 150 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w krakowie dupa
Widze ze to Bydgoszcz. Cena faktycznie przystepna. W Krk sa smarty, jeden fiat 600 i pandy. Trzeba rezerwowac 2-3 tyg wczesniej. Od reki maja te drogie tylko. Masakra. Moze nie ma popytu, wiec nie ma wypozyczalni tanich aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysla dla ciebie
zaluz wypozyczalnie malych i tanich aut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaddek
moja rodzina jak przylatuje do polski kolo 50/60zl za dobe samochod juz na lotnisku czeka podstawiony z pelnym bakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypozyczalnie sa passe
jak ja jade np do wwy to kupuje corse za 1500 PLN, jezdze tydzien, sprzedaje nieraz drozej :P Nie tylko oszczedzam na tym ale nawet zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×