Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drag0nfly

randka! jak sie ubrac! pomocy!!!

Polecane posty

Gość drag0nfly

hej hej mam do Was pytanie! ogromne... jak sie ubrac na randke? kompletnie nie mam pomyslu - nie bylam na zadnej randce ze 2 lata !! Mam 26 lat iwec to tez nie moze byc stroj zbyt naiwny... Tak zebym dobrze sie czula i wygladala... ale nie wiem jak :p ide na spacer wieczorem... wiec moze kobieco ale niekoniecznie elegancko... moze jakis casual? tylko ze ja nie umiem niczego laczyc ;( moze podacie jakies przyklady?? proszeeee jestem ruda (farbowana), pomieszane oczy (szaro ziel nieb) 175 cm... a figura raczej srednia i nie wiem co u mnie gorsze :P talia osy (krolowej matki raczej) czy tylek (sliwka :/) nogi raczej szczuple cos chcecie jeszcze wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcesz buty na obcasie czy na plaskim? bo moze krotkie spodenki, trampki, jakis tshirt i skoro to wieczor to moze kurtka jeansowa... lub jakis cardigan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcesz buty na obcasie czy na plaskim? bo moze krotkie spodenki, trampki, jakis tshirt i skoro to wieczor to moze kurtka jeansowa... lub jakis cardigan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdania ze na pierwszą randkę grunt to nie przedobrzyć ;) czyli nie wybierałabym na pewno żadnej szałowej kiecki, miniówek czy też pompatycznej elegancji. ubrałabym się na luzie ale kobieco i z klasą, tak zeby dać przedsmak ;) nie wiem co masz w swojej szafie i jak ubierasz sie na codzien. ja wybrałabym proste spodnie i jakąś "lepszą" górę- lubię żaboty, stójki, jedwab - może jakieś kimono? do tego ciekawa biżuteria i obowiazkowo obcasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej załóż jakieś rurki
legginsy, do tego tunika + jakaś lekka skórzana kurtka jak będzie chłodno wieczorem i buty jakieś nie za wysokie bo liliputem nie jesteś a na spacerze wygodniej będzie w niskich czółenkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonfly-niechceminickauznac
no niby tak ale... po 1 w szpilach na spacer... on chce gdzies nad rzeke - wprawdzie sa tam drogi asfaltowe... na jakichs fragmentach.. wiec chyba wolalabym cos stabilniejszego... a w tunikach niestety wygladam dziwnie - przynajmniej mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszatka
Taaa.... legginsy i tunika + krotka skorzana kurteczka - jak kazdagimnazjalna panienka na wsi. Dziewczyna ma 26 lat a nie 16. Podobala mi sie ta propozycja ze spokojnym dolem, nawet dzinsy proste, ciemne i elegancka bluzka. Do tego moze byc marynarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszatka
Do tego moga byc jakies polbuty, baleriny (ale nie rozklapane, znoszone) Buciki na klinku. Nawet plaskie, ozdobne sandalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona youtube
Podstawowa zasada jak pokazujesz nogi to nie dawaj dekoltu do pasa, jesli masz dekolt no to zakryj nogi. Delikatny ale staranny makijaz zero blyszczyka moe byc pomadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
dzieki koszatka... wlasnie o to mi chodzilo... bo gdybym chciala zalozyc to co w trendach to weszlabym na pierwszy lepszy blog modowy... ale tu wlasnie chodzi o to ze jestem troche starsza od tych bloggerek i nie wszystko mi wypada - przynajmniej na randke ;) jezuuuu stresuje sie jak dziecko :D juz zapomnialam ze to takie fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona youtube
jak nie wszystko Ci wypada? masz tylko 26 lat nie 62 dziewczyno hehe :P Moim zdaniem zaloz cos innego zebys nie wygladala jak kazda inna tego dnia:P czyli rorki baleriny i skora ;P Jesli juz musi byc ten zestaw to dodaj ostra bizuterie i jakis pazur do stroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
w razie co drag)nfly to ja - wkurzalo mnie to ze mi nicka nie chce przyjac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
jeszcze niczego nie zaklepalam - chce dopiero isc na zakupy ;) co nie znaczy ze caly stroj bede kupowala... ale jak nacie cos ciekawego to podlinkujcie ja z checia podpatrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona youtube
mi sie podoba to zdjecie z ta stylizacja;) ladnie kobieco i skromnie ale z pazurem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazlam
no fajne fajne a co to za firma? marynarka jest bardzo ciekawa... macie cos jeszcze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazlam
bo ja nie moge znalezc producentow :P przejelam to foto z jakiegos starszego forum ale o firmie slowa nie bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
ale fajny zestawik... ech... ciekawe ile by taki komplecik kosztowal... bardzo podobaja mi sie spodnie - widac ze bardzo porzadne! butki sa bardzo ladne ale chyba bym sie w nich zabila :P odzwyczailam sie od obcasa... od 4 lat to raczej na plaskim biegam za swoim malym szkrabem... wiec wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
no szkoda ze nie wiesz co to za firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam czasu na prace
mi sie wydaje ze sOliver lub Tatuum... zaraz poszukam czegos w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Według mnie trzeba podejść do tematu z 2 strony gdyż nie wiem co masz w szafie a wiadomo że nie będziesz biec teraz na zakupy. Co możesz ubrać? co masz w szafie? Który ciuch według ciebie będzie najodpowiedniejszy. Wiesz opinia innych to ciężka sprawa ja na randkę wskoczyła bym w jedna z bawełnianych sukienek mini bo wtedy czuje się najlepiej najpewniej inna dziewczyna będzie się czuć tak w tunice i leginsach a jeszcze inna w dżinsach i bluzie itd. Proszę zaglądnij teraz do szafy i powiedz co masz do wyboru co według CIEBIE będzie odpowiednie. Przebranie się to nie wyjście trzeba się ubrać a nie założyć maskę. Pomyśl które z twoich ciuchów sprawiają że czujesz się kobiece seksownie pewnie uwodzicielko?? Do tego odrobinę zdrowego rozsądku spacer to nie wesele wiec nie zbyt strojnie nie przesadź także z elegancją bo to nie rozmowa kwalifikacyjna. Postaw na rozwiązanie które sprawi ze będziesz czuć się kobieco ale także będzie odpowiednie na spacer czyli wygodne buty (szpilki tez mogą być wygodne wiec wedle upodobań), okrycie wierzchnie (na wszelki wypadek teraz jest gorąco ale lekki sweterek lub bolerko nie zaszkodzi gdyż wieczorami nadal jest chłodno), ciuchy które nie wymają specjalnego traktowania (np białe spodnie - trudno w nich usiąść na trawie lub brudnej ławce, delikatne materiały szkoda zadrzeć jedwabną bluzkę opierając się o drzewo itd) Co do wieku nie przesadzaj mam tyle lat co ty to żaden wyznacznik. Próbując wcielić się w twoją osobę zrobiłabym tak: 1. Spodnie/spódnica/sukienka w czym czujesz się najlepiej? 2. W których z tych rzeczy wyglądasz najatrakcyjniej? Spodnie w których według ciebie twoja pupa wygląda najfajniej?/ która spódnica ładnie podkreśla nogi?/która sukienka najlepiej podkreśla twoje zalety? 3. Jeśli spódnica lub spodnie? która góry pasują do tego? W której znów czujesz się najlepiej ? Gotowe. Odpowiedz sobie na te pytania i wyciąg z szafy odpowiednie ciuchy. Jeśli masz wątpliwości który z 2 zestawów np. wahasz się pomiędzy spódnica a spodniami to opisz a dziewczyny doradzą co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
nic takiego nie mam :( to co mialam jest mi juz sporo za male po ciazy... a od kiedy maly sie pojawil w moim zyciu nie stroilam sie... bo jjak to dziecko - zawsze moze niezle pobrudzic.. wiec wiekszosc czasu spedzalam w lumpexach a wszystkie inne zakupy sa niezbyt mozliwe bo moje dziecko nie lubi biegac po sklepach :( dlatego niestety chyba trzebaby wszystko kupic - jedyne co mam w miare dobrym stanie to dzinsy :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szery
No to świetnie- załóż jeansy! Grunt żebyś się dobrze czuła- wygoda i swoboda są najważniejsze. Jestem zdania,że na pierwszych randkach powinno się wyglądać skromnie i schludnie, Udanej randki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
no wlasnie nie chce przesadzic... ja zawsze jesli chodzi o bizuterie i dodatki to ja raczej sie nie obwieszam. ostatnio moim faworytem jest moj duzy meski zegarek na czarnym wielkim pasku, na drugiej rece albo nic albo zakladam delikatna koraliczkowa bransoletke... kolczykow nie nosze - po ciazy strasznie mi reaguja nawet na srebro i zloto wiec odpuscilam... czasem jakis delikatny naszyjnik ale to tez "na wyjscia" poszlam dzis na szybkie zakupy. Kupilam sobie sandaly na platformie camelowe(takiej z korka) i klapki - tez juz bardziej kobiece niz te ortopedyczne :P i weszlam do sOlivera... no i oszalalam!Powiedzcie co sadzicie o tej skorce http://www.modasoliver.pl/Nowosci/Na-obcasach/Kolezanka-marynarka_406.html - 4 foto i pomyslalam ze moglabym zalozyc moje dzinsy (sa cale ciemne - nieprzecierane... takie a la rurki, do tego te sandalki co kupilam jakis tshirt lub boxerka i kurtka... bo wieczory raczej chlodne... poza tym taka kurtka zawsze sie moze przydac - to nie tylko z okazji randki ;) albo gore zrobic tak mniej wiecej jak jest na 10 foto co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
hej no jak myslicie? powiedzcie co myslicie o zestawie no i o skorce?! :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona w zakupach ;)
ja bym wybrala stylizacje zblizona z tego 10 zdjecia... czyli taka marynarka jak na tym 6 foto... bardzo fajna i bardzo kobieca - gora ta przedstawiona i dzinsy i masz stroj gotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupka szuka
tez tak mysle... im skromniej tym lepszy efekt...kardigan lub marynarka,jakas ladna boxerka czy shirt (ladna nie znaczy zdobna) najlepiej albo bardzo luzna skoro masz "brzuszek", dzinsy i moze sandalki i jakas kopertowke - nie bralabym worka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
hmmm... chrupka no jest to jakis pomysl :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa-stylizacja
Skórka bardzo fajna, pasuje do wielu zestawów. Ciemne dzinsy, bezowa kurtka , a te buty w jakim masz kolorze? A może postaw na bardzo modny obecnie kolor jak róż czy pomarańcz, dokładniej chodzi mi o bluzkę. Ten kolor bedzie Ci pasował do rudych włosów a do tego zestawu również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×