Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samanta30

Karmienie butelka

Polecane posty

Hej dziewczyny ile wasze 6 tyg. dziecko je butelke. Bo moj synke potrafi czasem godzine jesc i w tym czasie sie kreci macha nogami i marudzi. Z moja corka tak nie mialam, ona odrazu zjadla butelke odbilo sie jej i koniec. Maly wypije troche i zaraz steka i macha nogami tak jak by mial kolke. Nie wiem czy to zalezy od butelek bo ja mam tommee tippee a przy corce mialam butelki avent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczyna marudzić przy butelce, to połóż sobie małego na ramieniu z rączkami luźno spuszczonymi, żeby mu się odbiło, może przy tym pomasować plecki lub nawet lekko poklepać, po odbiciu daj znowu butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym ze czasem kilka raz probuje i mu sie nie chce odbic i karmienie go czasmi jest strasznie meczace. Nie wiem czy on za duzo powietrza lyka podczas jedzenia bo nawet po malej ilosci juz zaczyna marudzic. Wczesniej tak nie mialam z corka i sie zastanawiam czemu z nim mam takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj może butelkę Dr Brown'a, ona ma w środku taką rurkę, która odprowadza powietrze, dziecko je spokojniej i nie m problemów z połkniętym powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×