Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusiak823

praca telemarketer pomóżcie!!!!!!

Polecane posty

Gość anusiak823

Witam! Bardzo prosze was o pomoc ,czy telemarketer w play dla firm da sie zarbic bo to praca na prowizje i ciekawa jestem czy ciezko spisac umowe.Kto pracuje niech napisze ile wyciaga umow miesiecnie dzieki bardzo za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak823
nikt nie pracuje jako telemarketer????musze dzis podjąć decyzje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje jako telemarketerka ale nie w playu, tak wiec nie wiem czy umialabym pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
Ja na pol etatu wyciagam 1300-1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak823
dzieki wam za odpowiedzii no wlasnie ale tu sama prowizja trtzeba podpisac 15 umow w miesiacu i niewiem czy to realne nie chcialabym miesiac robic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak823
a w jakiej branzy pracujesz jesli moge zapytac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty musisz miec podpisane umowy. no ja mam od umowionych kontaktow:) ale moja kolezanka w plusie pracuje i musi miec minimum 12 umow podpisanych. chyba jej dobrze idzie, bo po kilku mc dostala awans, wiec raczej jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak823
aaaa to widze ze w innych sieciach komorkowych podobne zasady:) bo sie balam czy to wogole realne ale jak mowisz ze sobie radzi kolezanka to tez sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyko faktycznie trzeba byc obrotnym. teraz w plusie jest jakas nowosc (widzialam w tv) jakies super minuty dla firm, a jej sie udalo wcisnac 5 w tyg, dostala dodatkowe zajebiste pieniadze. nie to co ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak823
he he ja tez raczej jestem obrotna play wlasnie tez ma dobre taryfy ale niewiedzialam czy to realne zrobic tyle umów ale widze ze warto sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdv
Firma Call Center Online (www.callcenteronline.pl) testuje właśnie nową platformę telemarketingową – można już testować możliwości systemu. Pozwala ona na wygodną współpracę pomiędzy pracodawcami i telemarketerami. Wśród funkcjonalności platformy znalazł się m.in. system call center, czyli centrala telefoniczna, możliwość nagrywania rozmów, monitorowania pracy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×