Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawus

WASZE NIETYPOWE MIEJSCA

Polecane posty

Chodzi mi o miejsca poza lozkiem.. U mnie to... - jezioro - lodka - pociag - kladka schodowa No i oklepane -samochod -las mysle nad powiekszeniem listy niebawem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bum bum 5
Mount Everest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka w trakcie śniadania
klatka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas widzisz i nie grzmisz
"klaDka schodowa" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas widzisz i nie grzmisz
o cześć Magda 🖐️ smacznego, ubiegłaś mnie z tą klatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka w trakcie śniadania
🖐️ dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazzler
Może chodziło o kładkę? ;) Plaża, jezioro, las, łąka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :_:
hydrofornia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sorrki ... Nie jestem tak idealny jak wy i robie bledy ... Teraz to trza sie zamknac w sobie.. Ale coz naszym polonista pozostalo innego... Jak serfowanie po internecie i sprawdzanie bledow innych ... Skoro nie potraficie zachecic nikogo do nauki to tak niestety bywa ze w wieku 26lat robie bledy z moim jezykiem ojczystym mimo ze birgle wladam dwoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas widzisz i nie grzmisz
NIe "polonista" tylko "polonistOM", bałwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem musisz sie jakos dowartosciowac.. Bo tylko w taki sposob mozesz... Spoko... Czaje.. Nie spelnione marzenia i ambicje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga skoro poruszylismy ten temat... Jak to jest uczyc sie 5 lat czytac 150ksiazek rocznie a nawet wiecej... I po tym gowno z tego miec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIARAMAŁAaaaaaaaa
nie wiesz jak to jest ciekawus ??.. no właśnie dlatego się tutaj dowartościowują tacy z bożej łaski poloniści. Kasa w szkole żadna, na wdzięczność debilnego ucznia raczej nie ma co liczyć... wiec może jakiś posłuch na forum znajdzie. i TYLE... cała życiowa frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wam zaraz gul skacze jak ktoś Wam zwróci uwagę, że ojczystym językiem nie umiecie się posługiwać... mnie też trafia szlag jak czytam te wszystkie liczby mnogie "mężczyzną", "kobietą" itp... a już jak widzę częsty przypadek DEKOLDU to już całkiem mnie osłabia... a powiedzcie jak to jest chodzić do podstawówki i co najmniej gimnazjum 9 lat, a może i jeszcze do jakichś szkół i nie potrafić odmieniać we własnym języku podstawowych wyrazów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka w trakcie śniadani
Nie jestem polonistką, nie uczę w szkole chociaż chciałabym, tępiłabym takich idiotów, którzy jednego zdania nie potrafią poprawnie napisać :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka w trakcie śniadani
Fischer-dobre. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka w trakcie śniadania
Zgubiłam "a" w nicku. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to teraz dostaniesz burę od naszej "światłej" młodzieży ;)) literówki się zdarzają podczas szybkiego pisania, ale błędy tak typowe i coraz częstsze w internetowych wypowiedziach przerażają obrazując skalę i prędkość z jaką tępieje nasze społeczeństwo - mało tego, jak czytasz, jak wiesz, jak umiesz pisać to zaraz jesteś nieudacznikiem, bo tzw. "gość" ma umysł troglodyty, książki nie dotknie i jest z tego dumny bo ma kasę i może się śmiać z tych wszystkich "uczonych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dobre rozwiazaie skoro was tak to boli.. Wylaczcie monitor i poczytajcie ksiazki... I polecam skoro tak zachwycacie sie tym jacy wy to jestescie poprawni poczytac cos na temat Kultury osobistej i jak sie zachowac bo kazdy wie ze nie zwraca sie uwagi jesliktos sobie tego nie zyczy. Przeciez sami nas drodzy polonisci tego uczycie ! A ty stary do dopiero masz problem ze takie cos cie worwia no niestety takie jest zycie ze ludzie robia bledy... Jak jedziesz ulica to na drodze sotkasz kretyna ... Jak to przeciez tez sie uczyl na prawko... Lol... Poprostu albo niemacie wiekszych probemow w zyciu albo jedynie tak potraficie sue dowartosciowac... Jezyk juz od lat ulega zmianie jest inny niz 50lat temu i bedzie inny za 50lat.. Dla ciebie zasciankowego kolesia to jest zacofanie.. I kretynizm... Dla mne to nie swiadczy o wiedzy i IQ czlowieka znam ludzi Bardzo wyksztalconych ktorzy nawet niewiedza jak zmienic tapete w kompie lub zrobic format dysku co dla mnue jest to ze góra pusze sie przez ... I nie oceniam ich przez to tak jak ty... Sorry za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, jesteście żałośni! Po co się czepiać o takie błędy? Co to Wam da? Z tego co widzę, to nic. Wszystko sprowadza się do stworzenia niepotrzebnego napięcia. Poza tym, nie można zakładać, że jak ktoś nie zna polskiej ortografii to jest od razu nieukiem, bo może po prostu jest dyslektykiem i nic na to poradzić nie może. Po drugie, naprawdę, w dzisiejszych czas, chcecie tego czy nie, poprawna pisownia i wysławianie się, nie gwarantują bytu. Czepiacie się o język polski, a większość z Was ma pewnie problemy z podstawami matematyki i nie potrafi na mapie Europy wskazać zadanego kraju. Proszę Was, o co tyle hałasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas widzisz i nie grzmisz
Nie dysleksja a zwykłe niechlujstwo. Literówki jestem mu skłonny darować skoro faktycznie pisze z telefonu. I daruj sobie uwagi o naszych zdolnościach, zapewniam cię, że potrafię wskazać dowolny kraj na mapie, a nawet podać definicję logarytmu bez sięgania do wikipedii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ogólna inteligencja i erudycja łączą się ściśle z umiejętnością wysławiania... a co do wspomnianego wyżej gwarantowania bytu... jaskiniowcom w tym celu wystarczyła pała i siła fizyczna... hmmm... dlaczegóż zatem ludzie przez wieki dązyli do rozwoju cywilizacji? Gdyby w owym czasie żyli tylko tak myślący jak choćby Guzzler czy Ciekawus, to byśmy dalej siedzieli w jaskiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Reputation
A siedzenie w jaskiniach może być, jak powszechnie wiadomo, przyczyną groźnych chorób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Reputation
No właśnie, jaskinia - bardzo nietypowe miejsce na seks, pełne nietoperzy, pająków, węży oraz robactwa wszelkiego. Have fun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fisher, Ty nie wiesz, jak ja myślę. Ogólnie chodzi o to, że poprawianie ukształtowanego człowieka, na forum nie ma sensu. On i tak będzie robił swoje i tego już nie zmienisz. Gdyby ciekawus miał 10-15 lat i byłbyś dla niego autorytetem, to może i by się wziął za rozwijanie swoich zdolności językowych. Bardziej chodzi mi o to, że taka sytuacja, rodzi niepotrzebne spięcia, co zresztą spowodowało, że na temacie związanym z seksem, piszemy o ortografii i składni ;) A co do gwarantowanego bytu, możesz mi wierzyć albo i nie (bo jak uwierzyć przypadkowo spotkanej osobie na forum erotycznym ;)), przyczyniłbym się w znacznym stopniu do rozwoju cywilizacji, tak jak i dzisiaj się do tego przyczyniam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ta wiedza tobie dala ? Tylko to ze mozesz napisac o tym na forum brawo :-) Coz za duma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawus - nie masz pojęcia co jeszcze... nieważne, kończmy tę dygresję i wracajcie sobie do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×